reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyki przeciwzakrzepowe wczesna ciąża

Hej ja juz 2 ciąże mam na heparynie obecnie 16 tc. W obu bralam neoparin, obecnie jest za darmo. W pierwszej ciąży robil mi mąż bo ja nie mialam odwagi zeby wbic sobie igle, troche bolalo jak zle trafił w miejsce. Teraz robie sibie sama i wydaje mi sie że boli mniej. :) strach ma wielkie oczy. Jak bolalo mowilam sobie ze musze dac rade bo tego potrzebuje dziecko w brzuszku.powodzenia
 
reklama
Wszystkie jesteście kochane ze poswiecilyscie chwilkę swojego czasu żeby podnieść mnie na duchu. To bardzo miłe :* no nic, wykupie jutro i będę działać TYLKO z myślą o maleństwie bo wiecie, ja wiem ze do przeżycia itd ale są czasem takie sfery u człowieka że strach poprostu odcina.. U mnie w/w temat to jedno a drugie lęk wysokości. To są rzeczy nad którymi nie panuje w ząb..
 
@MariolaGH Jak po zastrzyku? Nie było tak źle? :)
Strasznie miło że pamiętasz :*Kochana zrobiłam, przy okazji jeszcze bete hcg bo pomyślałam że jak się kuc to chce mieć pewność że jest po co xd z 306 na 1050 więc mega się cieszę bo w tamtej ciąży miałam bardzo źle wyniki bo 50-70-77a później już kicha. Zastrzyk bajka, nic nie czułam ale po chwili strasznie mnie to miejsce bolało i mam siniaka xd
 
Też mi sie zdarza że mam siniaczki, czasem wkłucie boli,a często tylko szczypie po zastrzyku,ale to sie da wytrzymać 🙂
 
Strasznie miło że pamiętasz :*Kochana zrobiłam, przy okazji jeszcze bete hcg bo pomyślałam że jak się kuc to chce mieć pewność że jest po co xd z 306 na 1050 więc mega się cieszę bo w tamtej ciąży miałam bardzo źle wyniki bo 50-70-77a później już kicha. Zastrzyk bajka, nic nie czułam ale po chwili strasznie mnie to miejsce bolało i mam siniaka xd
Cieszę się że beta pięknie przyrasta :) czasem tak jest ja na początku też miałam siniaki. Teraz już się nie zdarzyło. A po zastrzyku boli ale nie zawsze. Jak posiedzę trochę to jest ok :) ja byłam wczoraj na pierwszej wizycie wg usg 6t2d (wczoraj ) wg om 7t2d. Bilo serduszko i fasolka ma 0,5 cm. Jednak urosły mi na jajniku dwie duże torbiele jedna 7 cm druga 4,5 cm. Dostałam zakaz przemeczania się, dziwgania i ogólnie leżenie. Ciężko mi się przestawić i jestem bardzo przerażona, ale z drugiej strony mam w głowie myśli że będzie dobrze i się wchłonie.
 
reklama
Nie mam bo mąż zagranicą a 4latek raczej nie da rady hihi :) boję się że właśnie będę się wachac a wtedy będzie bolało bardziej xd jestem strasznie niedotykała z natury xd

ja tez robie zastrzyki- żeby nie bolało wkucie- polecam wziąć kostkę lodu owinąć gaza i schłodzić skore:) działa:) i duzo mniejsze siniaki:)
 
Do góry