reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zasypianie w lózeczku

gratuluje mamom,ktorych dzieci spia do 8 czy 9 rano :) ja dzis od 4.10 na nogach jestem i podsypiam jak maly ucina sobie krotkie drzemki :)
 
reklama
askkle nie przejmuj się, u nas wstaje trochę później bo o 5:10, i dzień się zaczyna z tymże ja już pracuję, od trzech tygodni, i zawsze tak wstawał można się przyzwyczaić, na szczęście wcześnie zasypia. Ale w dzień zawsze miał kilka pół godzinnych drzemek, witaj w klubie .;-)
 
witam, próbowałam zamiast butli z mlekiem dać mojej małej wodę w nocy, ale rezultat był mizerny. Musi się najeść i spi dalej.
 
Witam:-)
ja mam ten sam problem córeczka ma 6 m-c i też się budzi w nocy na butle:tak:obojetnie jak syta będzie ostatnia butelka przed zaśnieciem:confused2:


mam pytanie:mam problem z wprowadzeniem obiadków ze słoiczka do jadłospisu córeczki:-(smakuje 4 łyczeczki i stop blokuje buźke językiem i nie ma szans żeby coś zjadła:no:za chwile robie butelke i jest w 7 niebie:szok:
Czy macie jakieś swoje sposoby albo byłyście w podobnej sytuacji????
mama Bianki i Gracjana.pozdrawiam
 
Oj musze powiedziec, ze ja tez pochwalilam dzien, przed zachodem slonca... Chloe przesypiala mi cala noc.okazjonalnie budzac sie na butelke... Ostatni tydzien budzi sie co noc... Czy to znak, ze trzeba przejsc na "tresciwsze produkty" (chociaz zageszczam mleko), bo samo mleko nie wystarcza? Czy ma to moze zwiazek z zabkowaniem, ktore mala definitywnie zaczela? :unsure::shocked2:
 
gratuluje mamom,ktorych dzieci spia do 8 czy 9 rano :) ja dzis od 4.10 na nogach jestem i podsypiam jak maly ucina sobie krotkie drzemki :)
kurcze:szok:, a moja mala zawsze wstaje o 6, jak zegarkiem w reku i ja caly dzien ledwo zywa chodze....:zawstydzona/y: (moze dlatego, ze wczesniej niz o 12 nie potrafie usnac:-p) pobudki o 4 sobie nie wyobrazam:no:. Juz 8 miesiecy, a ja i tak sie nie moge przyzwyczaic:-p:-p:-p.

Ja odstawilam mala nie dawno od piersi. Bedac na cycu budzila sie zawsze 3 razy kolo 11, 2 i 5 w nocy. Teraz jest na butli i dalej tak samo sie budzi.... Wypija wtedy od 100 do 180ml... Prubuje dawac jej wody ale nie chce:sorry:. Jak myslicie zmieni sie to kiedys i zacznie przesypiac nocki??? Zeby tylko choc raz sie budzila to byloby super.....:happy:

Acha, mala spi ze mna w lozku....... i nie mam zamiaru jak na razie tego zmieniac.....dobrze nam razem.
 
Witam:-)
ja mam ten sam problem córeczka ma 6 m-c i też się budzi w nocy na butle:tak:obojetnie jak syta będzie ostatnia butelka przed zaśnieciem:confused2:


mam pytanie:mam problem z wprowadzeniem obiadków ze słoiczka do jadłospisu córeczki:-(smakuje 4 łyczeczki i stop blokuje buźke językiem i nie ma szans żeby coś zjadła:no:za chwile robie butelke i jest w 7 niebie:szok:
Czy macie jakieś swoje sposoby albo byłyście w podobnej sytuacji????
mama Bianki i Gracjana.pozdrawiam

A spróbuj troszkę rozrzedzić zupkę i podać malutkiej przez smoczek?W ten sposób karmimy dzieciaczki w szpitalu.Moze córeczka twoja jest "zakochana" w butli:tak:?
 
A spróbuj troszkę rozrzedzić zupkę i podać malutkiej przez smoczek?W ten sposób karmimy dzieciaczki w szpitalu.Moze córeczka twoja jest "zakochana" w butli:tak:?
dotmar3 dzięki za podpowiedz :-) ale nie będe miała potem problemu z podawaniem obiadków itp.z łyżeczki??
 

Załączniki

  • DSC00038.jpg
    DSC00038.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 39
mam pytanie:mam problem z wprowadzeniem obiadków ze słoiczka do jadłospisu córeczki:-(smakuje 4 łyczeczki i stop blokuje buźke językiem i nie ma szans żeby coś zjadła:no:za chwile robie butelke i jest w 7 niebie:szok:
Czy macie jakieś swoje sposoby albo byłyście w podobnej sytuacji????

Mam dokladnie ten sam problem... Zaczelam uczyc malutka zjadac troche lyzeczka- nie ma szans... Pakuje normalnie wszystko do buzi, poczowszy od jej rak, na sliniaczku i moich palcach skonczywszy, ale jak tylko zobaczy lyzeczke to koniec, zaciskamy buzie i nie damy sie nakarmic... Dam jej butle i jest w siodmym niebie... Zakochana w butli- byc moze ( ja sama podobno chcialam butle do 7go roku zycia) ale kiedys musi sie nauczyc, bo wszystkiego z butelki jesc nie moze...
kita333 twoja mala przynajmniej zje 3 lyzeczki, ja nie mam szans...
 
reklama
kurcze:szok:, a moja mala zawsze wstaje o 6, jak zegarkiem w reku i ja caly dzien ledwo zywa chodze....:zawstydzona/y: (moze dlatego, ze wczesniej niz o 12 nie potrafie usnac:-p) pobudki o 4 sobie nie wyobrazam:no:. Juz 8 miesiecy, a ja i tak sie nie moge przyzwyczaic:-p:-p:-p.

Ja odstawilam mala nie dawno od piersi. Bedac na cycu budzila sie zawsze 3 razy kolo 11, 2 i 5 w nocy. Teraz jest na butli i dalej tak samo sie budzi.... Wypija wtedy od 100 do 180ml... Prubuje dawac jej wody ale nie chce:sorry:. Jak myslicie zmieni sie to kiedys i zacznie przesypiac nocki??? Zeby tylko choc raz sie budzila to byloby super.....:happy:

Acha, mala spi ze mna w lozku....... i nie mam zamiaru jak na razie tego zmieniac.....dobrze nam razem.
Spróbuj dać na ostatnie karmienie kaszkę mleczno-ryżową na gęsto z łyżeczki. Ja daję o 19.30-20,00 i mała zasypia ok.21 i budzi sie dopiero o 7-8 rano ;-) przedtem też wstawałam ciągle w nocy
 
Do góry