reklama

Zasypianie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w 2005 roku' rozpoczęty przez Łucjaaa, 14 Czerwiec 2010.

1. Łucjaaa

Łucjaaa Aktywna w BB

O której zasypiaja wasze dzieciaczki? Moj Maksym zasypia tak ok 22-24:szok::no: ja uwazam ,ze to za pozno z kolei moj Maz-ze przesadzam.:eek::confused:Czy oby na pewno?Jak to jest z Waszymi pociechami?;-)

2. mamcia10

mamcia10 szczesliwa mamcia

No to pozno my od swieta pozwalamy malemu poszalec dluzej ale ogolnie mam zasade ze przed 22 musi juz spac :) kiedys bylo o 20 ale troche odpuscialm 21 max 22 :)

3. reklama
  4. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

o tej porze to juz dawno spimy... córa najpózniej o 21 30 dla 5latka 24 to wielka przesada... wystarczy robic mu pobudki o 6-7 mej i odpuscic dzienne spanie i zaraz zmieni godziny spania

5. fikusek1988

fikusek1988 Mama Alanka:)

moj Alan jest roche mlodszy ale ma stala pore o 20 idzie spac i mysle ze tak zostanie:)

6. Łucjaaa

Łucjaaa Aktywna w BB

Najczesciej jest to 22-23 ale zdaze si tez 24, nie codziennie oczywiscie :blink:No wlasnie maly nie spi po poludniu a wizja wstawania o 6-7 mnie przeraza bo ja straszny spioch jestem :no::no: no ale bedzie trzeba sie poswiecic...

7. fikusek1988

da rade sie przyzwyczaic do rannego wstawania:) a jak wczesniej pojdzie spac to macie wolny wieczor:) sa tez wiec plusy:)

8. Łucjaaa

Łucjaaa Aktywna w BB

no wiadomo ,ze sa plusy tym bardziej ,ze staramy sie o kolejnego szkraba hehehe :-D:-D Maly nam sie rozhulal tak jakies 2 miesciace temu gdy wyjechalam sama z kolezanka na wakacje a maz zostal sam z dziecmi wtedy pozwalal malemu na wiecej niz ja. Po powrocie tak bylam stezkniona za mlodym ,ze nie ganialam go do wyrka. ba! nawet sie cieszylam ,ze moge z nim dluzej pobyc wieczorkiem bo wiadomo ,ze za dnia to wiele zeczy do zrobienia jest. Pozniej juz zaczelo mnie to draznic no ale myslalam a wlasciwie mialam nadzieje ,ze sam sie przyzwyczai no ale niestety trzeba zaczac dzialac ;)

9. fikusek1988

no to tym bardziej trzeba jezeli staracie sie o kolejnego szkraba:) trzymam kciuki zeby szybciutko sie udalo:)

10. reklama
  11. Łucjaaa

Łucjaaa Aktywna w BB

Nie dziekuje ,zeby nie zapeszyc hihi ;-)

UWAGA UWAGA Maksym zasnol wczoraj o 20:30 :szok::tak:

12. fikusek1988

to gatuluje tego ze maly poszed wczesniej spac:) super:)

Poleć forum