reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zasypianie

edziorka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Lipiec 2013
Postów
4 127
Miasto
London
Mam problem... Zuza niedługo skończy 3 miesiące, z reguły zasypia sama, ale dość często zrywa się tak jakby się czegoś wystraszyła. Nie wiem czemu tak się dzieje. Myślałam, że może coś spadło i to ja "straszy" lub coś podobnego, ale to nie to. Mialyscie podobny problem? Dlaczego tak się dzieje...?
 
reklama
hm szczerze to nie spotkałam się z czymś takim,tzn coś podobnego u dorosłego jak przechodzi z jednej fazy snu do drugiej czasem ma dziwne tiki,czasem się też wybudza,nie wiem czy u takiego maluszka też to może być lub może skurcze?najlepiej spytaj o poradę lekarza
 
Moja 3 miesięczna córeczka też tak czasem ma, ale nie sądzę żeby to było coś bardzo niepokojącego. Wydaje mi się że czasem się wybudza właśnie tak jak pisze kobiet_ka kiedy przechodzi w kolejną fazę snu.
 
My mieliśmy podobny okres, nic się nie działo, po prostu dziecko odreagowało przeżycia z dnia. Dla nas to nic nowego, a dziecko wszystko dopiero poznaje świat, więc wszystko je porusza :)
 
A zasypia sama czy z Wami lub koło Was? Dziecko jednak długo było w brzuchu, i zostało przyzwyczajone do ciągłej obecności mamy obok :) Więc może po prostu ciężko mu się przestawić na spanie samemu, i dlatego się tak czasem boi gdy się przebudza :)
 
Ja jako dorosły człowiek też tak mam, kiedy zasypiam na plecach. Moja mała śpi tylko na brzuchu i nawet jak się delikatnie wybudza, to czuje się bezpieczniej.
 
U nas podobnie,z tym ze sam sen na brzuszku nie trwa zbyt długo i co jakiś czas synek się przebudza,wtedy także czuje się spokojniejsza i wiem ze dziecko śpi bezpiecznie.
 
reklama
Do góry