reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zatkane ucho i porod

Jadwiga orłowska

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2008
Postów
2 594
Miasto
P
Obecnie mam 39,4 tyd ciąży. Dziecko nisko ułożone od 2 miesięcy, trzy tygodnie temu rozwarcie 2 cm, obecnie nie wiem jakie jest. Śluz brązowy od dwóch dni. Raczej nie przenoszę, tym bardziej ze dwoje dzieci mam z 38 tyg.
Od kilku dni bolało mnie jedno ucho i od wczoraj mam antybiotyk oraz płyn do płukania tego ucha. Ucho jest cały czas przytykane, jest zwężony otwór słuchowy. Nie miałam ani temperatury, ani bólu gardła, kataru, zapalenia zatok. Kompletnie nic tylko ból.
Moje pytanie co z porodem, a chodzi głownie o parcie. Bo porod ma być siłami natury. Czy miał ktoś tak? Nie jestem w Polsce wiec mam utrudniony i ograniczony kontakt z lekarzami.
 
reklama
Byc moze dobrze byloby wczesniej skontaktowac sie ze szpitalem, gdzie bedziesz rodzila i poinformowac o sytuacji. O ile juz nie urodzilas ;)- bo objawy masz bardzo wskazujace na to, ze to "juz" :).
 
Do góry