reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zatkany nos w ciąży

Julcia5536

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Sierpień 2019
Postów
61
Cześć dziewczyny, mam problem i nie wiem co robić. Jestem w 27 tygodniu ciąży i przez parę dni miałam odrywający kaszel, ból zatok i oczu. Te objawy sporo ustąpiły lecz pojawiła mi się dziwna suchość w nosie, kręci mnie w nosie, raz jest zatkany raz nie jest, ale ciągle mnie w nim kręci i jakby bolał. Jak mówię to aż mnie zatyka. Robię inhalacje biorę syrop Pelafen mama dwa razy dziennie, zaczęłam dzisiaj brać sinupret. Co myślicie co to może być? To przez zatoki tak z tym nosem?
 
reklama
W ciąży zwiększa się ilość śluzu na błony śluzowe nosa może również zwiększyć się wydzielina przez hormony. Mam to samo. A nawet w gardle czuje ta wydzielinę jak spływa mi po tylnej części gardła. I mam wrażenie że się zaraz uduszę. Nos też mam suchy i zatkany, a jak się kładę to czuje o wiele gorzej.. Po porodzie przejdzie, ale też mam czasami dni że panikować zaczynam, ale to są uroki ciąży.
 
Do góry