reklama

Zatkany nosek,brak wydzielny

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez jula001, 2 Styczeń 2009.

1. jula001

jula001 Początkująca w BB

Jakich użyć środków farmakologicznych? [ dziecko wygląda na zdrowe, bez rzadnych innych objawów, zatkany nos pojawia się w nocy]

2. Sabina-mama Macka

Sabina-mama Macka kwiecień 2006

witam
    ja byn zadnych srokow nie uzywala tylko poprostu sprobowalabym nawilzyc powietrze w pokoju gdzie spi maluch mozna przewietrzyc przed snem pokoj i powiesci mokre reczniki na kaloryfer i wowczas zobaczyc czy dalej zatkany jest nosek czy nie noi mozna nawilzyc mu sluzowki woda morska ale to tylko moje skromne zdanie pozdrawiam

3. reklama
  4. Masiula

Masiula marzec' 05,styczen' 07

Hej, u mnie tez pojawiał sie u dzieciaków zatkany nosek,sytuacja sie ustabilizowała kiedy kupilismy nawilżacz powietrza,sprawuje sie super i dzieciaki wreszcie normalnie oddychaja.

5. mama mi

mama mi Początkująca w BB

.Co do noska to mam ten sam problem,ktory zdaza sie co jakis czas.Nawilzacz-dobra sprawa i uzywam równiez kropli Buderhin na zatkany nosek.To niby dla alergikow,ale u mojej córki jej nie stwierdzono poprzez testy,a objawy jej ma...

6. Masiula

Masiula marzec' 05,styczen' 07

Ja dostałam Buderhin na recepte jak miałam zapalenie zatok, na katar, i potwierdzam ze na prawde jest dobry, szybko oczyszcza nos.

7. Kamilka1

Kamilka1 Początkująca w BB

Można zrobic inhalacje z soli fizjologicznej .

8. naja

naja Fan(ka)

a ja mimo wszystko proponuję testy alergiczne i wizytę u laryngologa. domowe środki są świetne, ale takie objawy leczyłam wodą morską u swojego młodego przez parę miesięcy i skończyło się rozwalonymi zatokami, najprawdopodobniej na tle alergicznym. dziś młody regularnie pije claritinę i odpukać - ale wszystko ustało.

9. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

na pewno nie zaszkodzi maść majerankowa,która smaruje się pod noskiem i grzbiet noska;-))

10. reklama
  11. Gosiaczek_78

Gosiaczek_78 Mama Stefanka

Zgadzam się z moimi przedmówczyniami. Możesz spróbować skorzystać z domowych sposobów: mokre ręczniki na kaloryferach czy nawilżacz, możesz też spróbować nawilżyć śluzówki wodą morską np. Sterimar, ale powinnaś zgłosić ten problem lekarzowi.. On pokieruje Cię dalej, czy to do laryngologa, czy alergologa.. Im szybciej, tym lepiej.. Pozdrawiam

12. Senza

Senza Zaciekawiona BB

Ja też polecam nawilżacz, inhalacje z soli fizjologicznej i wodę morską

Poleć forum