reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zatkany nosek,brak wydzielny

Dołączył(a)
2 Styczeń 2009
Postów
1
Jakich użyć środków farmakologicznych? [ dziecko wygląda na zdrowe, bez rzadnych innych objawów, zatkany nos pojawia się w nocy]
 
reklama
witam
ja byn zadnych srokow nie uzywala tylko poprostu sprobowalabym nawilzyc powietrze w pokoju gdzie spi maluch mozna przewietrzyc przed snem pokoj i powiesci mokre reczniki na kaloryfer i wowczas zobaczyc czy dalej zatkany jest nosek czy nie noi mozna nawilzyc mu sluzowki woda morska ale to tylko moje skromne zdanie pozdrawiam
 
Hej, u mnie tez pojawiał sie u dzieciaków zatkany nosek,sytuacja sie ustabilizowała kiedy kupilismy nawilżacz powietrza,sprawuje sie super i dzieciaki wreszcie normalnie oddychaja.
 
.Co do noska to mam ten sam problem,ktory zdaza sie co jakis czas.Nawilzacz-dobra sprawa i uzywam równiez kropli Buderhin na zatkany nosek.To niby dla alergikow,ale u mojej córki jej nie stwierdzono poprzez testy,a objawy jej ma...
 
Ja dostałam Buderhin na recepte jak miałam zapalenie zatok, na katar, i potwierdzam ze na prawde jest dobry, szybko oczyszcza nos.
 
a ja mimo wszystko proponuję testy alergiczne i wizytę u laryngologa. domowe środki są świetne, ale takie objawy leczyłam wodą morską u swojego młodego przez parę miesięcy i skończyło się rozwalonymi zatokami, najprawdopodobniej na tle alergicznym. dziś młody regularnie pije claritinę i odpukać - ale wszystko ustało.
 
na pewno nie zaszkodzi maść majerankowa,która smaruje się pod noskiem i grzbiet noska;-))
 
Zgadzam się z moimi przedmówczyniami. Możesz spróbować skorzystać z domowych sposobów: mokre ręczniki na kaloryferach czy nawilżacz, możesz też spróbować nawilżyć śluzówki wodą morską np. Sterimar, ale powinnaś zgłosić ten problem lekarzowi.. On pokieruje Cię dalej, czy to do laryngologa, czy alergologa.. Im szybciej, tym lepiej.. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry