reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zator mleczny po odstawieniu od piersi

kimi90

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Grudzień 2016
Postów
225
Czesc dziewczyny. 2 dni temu odstawilam corke od piersi i niestety zrobil mi sie zator, o ile nie dwa. Jak poloze sie na plecy to czuje zgrubienie ale nie w jednym miejscu, tylko jakby na calej dlugosci przewody od samego dolu piersi az do brodawki. Moj maz okreslil to jakby nabrzmiala zyle na calej dlugosci. Poniewaz juz nie karmie, to moge liczyc jedynie na laktator, ktoey nie jest niestety tak efektywny jak ssanie corki, ale nie moge jej juz przystawic, bo nie chce jej mieszac w glowie- 2 dni nie dawalam, tu nagle dam, a potem znowu stwiedze, ze nie. Jak mam zlikwidowac ten zator, zeby tez nie spowodowac, ze zaczne produkowac tego pokarmu w nadwyzce? :( pomocy. Dodam, zw ro nie ujscie jest zatkane- nie mam bialej plamki, ktora swiadczylaby o tym, ze w tym miejscu jest przyblokowane :(
 
reklama
Proponuję chociaż trochę odciągnąć laktatorem żeby nie zrobiło się jakieś zapalenie. Ja jak odstawiłam syna od piersi to też trochę mleka odciagałam jak czułam że piersi się napełniają
 
Zator to chyba musisz albo ręcznie rozmasowac, albo laktator. Zapytaj lekarza bo wiem że są tabletki na zatrzymanie laktacji
 
Do góry