reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zatrucia organizmu przez leki/używki

karolina872

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2008
Postów
57
Jakis czas temu uczyłam sie z kolezanką do egzaminu na prawko. Piłyśmy red bulla, aby jakos przezyc ta noc. Wypilam chyba ze trzy i dostalam okropnego rozwolnienia. Od tamtej pory nie pije zadnych energy drinków. Tak samo mialam z apapem.. niby taki delikatny lek, a na moj organizm podzialal fatalnie. Ciekawi mnie jak jest z Wami..Czy podobnie reagujecie na uzywki i leki?
 
reklama
Witam wszystkich! Czytałam ostatnio atrykuł o lekach przeciwbólowych i chciałam wszystkich przestrzec przed jednym z nich, z którym miałam do czynienia. Jakiś czas temu miałam przeprowadzony zabieg chirurgiczny i dla uśmierzenia bólu podano mi ketonal. Mniej więcej po 20 min. dostałam rozwolnienia do tego stopnia, że prawie w ogóle nie rozstawałam się z toaletą. Myślę, że była to reakcja alergiczna, że jakiś składnik tego leku tak na mnie podziałał. Na szczęście podali mi dodatkowe leki, po których biegunka minęła. Dobrze, że to wszystko działo się w szpitalu.. Będę pamiętać nazwę tego świństwa do końca życia, aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła.
 
to niezla historie przezylas kobietko! szczerze wspolczuje.. ja nie pracuje, siedze w domu..odkąd moj synek dzielnie maszeruje do przedszkola czas mi sie jeszcze bardziej dluzy, chce mi sie spac wiec pije red bulla. Ostatnio tez mnie niezle pogonilo wiec chyba przystopuje z tym wspomagaczem
 
czesc.. Na mnie red bull w ogóle nie działa. Kiedy jestem na jakiejś imprezie to nawet piję go pod alkohol. Dostaję wtedy niezłego kopa i jest fajnie!!
 
Jestem zdania, że wspomagaczy i używek nie należy nadużywać, ale jak widać na niektórych w ogóle one nie działają. Zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy świadomie zatruwają swój organizm.
 
czesc.. wolę napić się red bulla pod alkohol niż sięgnąć po jakiś narkotyk. jeśli chodzi o ketonal to moja siostra kiedyś przy okresie zażyła go i też dostała rozstroju żołądka. coś z tym lekiem rzeczywiście jest nie tak.
 
Moja mama na przyklad strasznie reaguje na kawe. Mowila mi ze przed porodem mogla wypijac pare kaw dziennie, a po porodzie zupełnie nie moze. Mdi ja od samego zapachu. To samo z papierosami –kiedys wypalala paczke dziennie a teraz ucieka przed zapachem dymu gdzie pieprz rośnie!
 
Mam trzyletniego synka, który bardzo lubi słodycze, a w szczególnośći Mamby. Staram się mu dozować ich jedzenie. Jednak niedawno niepostrzeżenie dobrał się do szafki z łakociami i wykradł całe opakowanie gum. Skończyło się to oczywiście biegunką..Strasznie mnie to rozzłościło, pomyślałam, że już więcej nie będę robić zapasów. Mój mąż podsunął mi jednak pomysł, aby zamontować blokady uniemożliwiające otwarcie szafek przez dzieci i tak też zrobiliśmy.
 
reklama
moja kolezanka to nie musi niczego brac. ona idzie do pracy i tak sie stresuje, ze od samych nerwow lata co chwile do lazienki. Nic nie je calymi dniami, dopiero wieczorem co nieco kasnie a i tak zaladek jej szwankuje.
 
Do góry