reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zatrzymanie bety hcg?

Dołączył(a)
26 Marzec 2017
Postów
2
Staramy się o dziecko 1,5 roku. Rok temu poronilam na samym początku ciąży. Beta nagle przestała rosnąć. W tym cyklu tydzień przed spodziewaną @ miałam plamienie (może implantacyjne?) A teraz około 17 dni po owu na teście wychodzi bardzo blada druga kreska. Boję się, że znów Beta się zatrzymała Dodam, że lekarz nie przepisał mi żadnych leków na podtrzymanie.. martwię się. Czy któras z Was miała podobną sytuację? Może powinnam iść do innego lekarza, żeby przepisał luteine albo duphaston?
 
reklama
Staramy się o dziecko 1,5 roku. Rok temu poronilam na samym początku ciąży. Beta nagle przestała rosnąć. W tym cyklu tydzień przed spodziewaną @ miałam plamienie (może implantacyjne?) A teraz około 17 dni po owu na teście wychodzi bardzo blada druga kreska. Boję się, że znów Beta się zatrzymała Dodam, że lekarz nie przepisał mi żadnych leków na podtrzymanie.. martwię się. Czy któras z Was miała podobną sytuację? Może powinnam iść do innego lekarza, żeby przepisał luteine albo duphaston?
Zrób badanie beta hcg w odstępie 48 godzin.
 
Jeżeli jest widoczna druga kreska to znak, że coś się dzieje ;)
Zrób badanie bety i będziesz mieć pewność.
Jeżeli nie jesteś przekonana co do lekarza to go zmień, pamiętaj o tym, że będzie On prowadził Twoją ciążę, więc musisz mieć do Niego pełne zaufanie i być w 100% pewna tego, że jest to lekarz który będzie najlepiej prowadził Twoją ciąże.
 
Byłam na krwi i wyszło 198.8 wiec chyba ok :) Teraz byle by rosło... A co do lekarza to nie mam zaufania do żadnego, zmieniłam już 4 razy, bo zawsze coś było nie tak :( A teraz prowadzi mnie endokrynolog.
 
Do góry