reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zatrzymanie laktacji

Nie no luz, wspierajmy działanie na szkodę dziecka :D

To moze pogadamy o herbatkach z kopru, skoczkach i chodzikach na dokładkę?

Edit. A na poważnie, zastąpiłaś to swoje karmienie chociaż mm? Bo dziecko w tym momencie potrzebuje mleka, a nie powinno jeszcze pic krowiego ani roślinnego.
Nie, na żarty 🤦🏻‍♀️.
Nie było to pytanie o mleko a o laktację, kim Ty jesteś żebym musiała Ci się tłumaczyć z karmienia mojego dziecka?
 
reklama
Jezu chciałam to samo napisać. Że 11 miesięcy to chyba najgorszy okres na odstawienie tak patrząc z bilogicznego punktu widzenia 🙈 ale bałam się że znowu ktoś napisze że jestem niemiła i niesympatyczna bo zamiast opowiadać historie sąsiadki ciotki ze strony stryjecznej matki co miała psa co tak miał 😆 to wrzucę merytoryczna wiedzę
Chyba muszę zacząc brać z Ciebie przykład 😂
 
Ale czy pytanie było o to czy to pora czy o to jak zatrzymać laktację? Jezu, na prawdę nie można na tym forum zadać pytania na które nie dostanie się tysiąca złotych rad o które się nie prosiło?

Wystarczyło nie dodawać tego zdania: "Kruszyna ma już prawie 11 miesięcy więc czas najwyższy 😅" bo do Twojego tematu nic nie wnosi, a jako że forum jest całkowicie publiczne (nie trzeba mieć tu nawet konta by czytać) to niestety nie jedną mamę może wprowadzić w konsternację (i to w najlepszy i łagodniejszym przypadku). Niestety polska nadal kompletnie nie radzi sobie z fake newsami 🤷‍♀️
 
Wystarczyło nie dodawać tego zdania: "Kruszyna ma już prawie 11 miesięcy więc czas najwyższy 😅" bo do Twojego tematu nic nie wnosi, a jako że forum jest całkowicie publiczne (nie trzeba mieć tu nawet konta by czytać) to niestety nie jedną mamę może wprowadzić w konsternację (i to w najlepszy i łagodniejszym przypadku). Niestety polska nadal kompletnie nie radzi sobie z fake newsami 🤷‍♀️
Tak samo jak nic nie wnosi Twoja odpowiedź, bo tak jak powyższe jest NIE W TEMACIE 🤣
 
Wystarczyło nie dodawać tego zdania: "Kruszyna ma już prawie 11 miesięcy więc czas najwyższy 😅" bo do Twojego tematu nic nie wnosi, a jako że forum jest całkowicie publiczne (nie trzeba mieć tu nawet konta by czytać) to niestety nie jedną mamę może wprowadzić w konsternację (i to w najlepszy i łagodniejszym przypadku). Niestety polska nadal kompletnie nie radzi sobie z fake newsami 🤷‍♀️
Na prawdę jest OGROMNA różnica pomiędzy odstawieniem od piersi a odstawieniem od mleka 🤷🏻‍♀️🤣 wy dwie nie potraficie czytać ze zrozumieniem i piszecie o tym, piszecie i piszecie... Jaki ma to sens?
 
Na prawdę jest OGROMNA różnica pomiędzy odstawieniem od piersi a odstawieniem od mleka 🤷🏻‍♀️🤣 wy dwie nie potraficie czytać ze zrozumieniem i piszecie o tym, piszecie i piszecie... Jaki ma to sens?

Ale ja nie piszę o odstawieniu mleka - odnoszę się tylko do tego, że "CZAS NAJWYŻSZY" - nie nie, to nie jest czas najwyższy z BIOLOGICZNEGO punktu widzenia - także, kto tu nie umie czytać ze zrozumiem?

Tym zdaniem dajesz znać innym mamom KP, że karmiąc dziecko więcej niż 11 miesięcy robią cos nie tak, a to bzdura
 
reklama
Ale ja nie piszę o odstawieniu mleka - odnoszę się tylko do tego, że "CZAS NAJWYŻSZY" - nie nie, to nie jest czas najwyższy z BIOLOGICZNEGO punktu widzenia - także, kto tu nie umie czytać ze zrozumiem?

Tym zdaniem dajesz znać innym mamom KP, że karmiąc dziecko więcej niż 11 miesięcy robią cos nie tak, a to bzdura
O Boże jakie wy jesteście śmieszne wszystkie, spadam z tego forum, jesteście tak toksyczne... 🤣🤣
 
Do góry