reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zatwardzenia a ząbkowanie

Adam2020

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Marzec 2021
Postów
39
Cześć dziewczyny. Potrzebuję porady. Mój syn ma 14 miesięcy. Ogólnie ciężko przechodzi ząbkowanie. I mam pytanie. Czy możliwe jest żeby miał zatwardzenia przy ząbkowaniu? Ja już naprawdę jego dietę przestudiowalam wzdłuż i wszerz. No nie wydaje mi się żeby to była przyczyną. Tym bardziej, że to nie trwa miesiąc czy dwa tylko już dłuższy czas. Byliśmy u pediatry, ale nie powiedziała mi ani tak ani nie. Może któraś z Was kobietki przechodziła przez coś podobnego? Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi
 
reklama
Zaparcia mogą zdarzać się przy ząbkowaniu. Jednak gdyby u Was problem wynikał z ząbkowania to nie trwałoby to tak długo. Wg mnie przyczyna leży w diecie.
 
Ja źle napisałam. To nie to, że to trwa ciągiem. Są tygodnie, że wszystko jest w miarę normalnie. Ale przychodzą dni, że jest tragedia. Mało tego mleka z butli też wcale nie chce wtedy jeść. Parę razy pociągnie i płacz. Dlatego myślałam, że może to wszystko przez ząbkowanie
 
Ja źle napisałam. To nie to, że to trwa ciągiem. Są tygodnie, że wszystko jest w miarę normalnie. Ale przychodzą dni, że jest tragedia. Mało tego mleka z butli też wcale nie chce wtedy jeść. Parę razy pociągnie i płacz. Dlatego myślałam, że może to wszystko przez ząbkowanie
A pije w te dni odpowiednią liczbę płynów?
 
Właśnie, ze wtedy to on w ogóle praktycznie jest na wodzie. Parę łyżek przy śniadaniu, parę łyżek przy obiedzie i woda. On strasznie jakoś to ząbkowanie przechodzi. Jak nie raz pytam koleżanek to 2-3 dni. U nas to 2-3 tygodnie
 
Właśnie, ze wtedy to on w ogóle praktycznie jest na wodzie. Parę łyżek przy śniadaniu, parę łyżek przy obiedzie i woda. On strasznie jakoś to ząbkowanie przechodzi. Jak nie raz pytam koleżanek to 2-3 dni. U nas to 2-3 tygodnie
No dobrze, ale ile wypija? Kubek? Dwa? Bidon? O jakiej pojemności? I co wtedy zjada?
 
reklama
Ja źle napisałam. To nie to, że to trwa ciągiem. Są tygodnie, że wszystko jest w miarę normalnie. Ale przychodzą dni, że jest tragedia. Mało tego mleka z butli też wcale nie chce wtedy jeść. Parę razy pociągnie i płacz. Dlatego myślałam, że może to wszystko przez ząbkowanie
To tym bardziej wygląda na dietę, a nie ząbkowanie.
 
Do góry