reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAWIADOMIENIA O ROZDWOJENIACH I GRATULACJE :)

reklama
Witajcie ! Ja na chwilę z wrześniówek i mam małe pytanko z ciekawości na kieduy wasza koelzanka Ewan maiła termin?? bo jakoś ciężko mi sie tu tego doszukać?? :)

Dzięki i pozdrowionka
;)
 
« 18 Cze 2006, 21:02:33 »

--------------------------------------------------------------------------------

tu Artur mąż Ewy, która urodziła dzisiaj 18.06.2006 o 16.10 naturalnie przy znieczuleniu ZO, Damiana 17 dni wczesniej o wadze 2850, wszyscy czyja sie wspaniale, reszte napisze Ewa srode jak wroci


pozwoliłam sobie ściągnąć dla informacji
 
10. czerwca kolejno o 15.27, 15.30 i 15. 32 przyszli na swiat Marysia(41 cm. 1.550) Olcia(43cm 1990) i najwiekszy Hubercik (49 cm i 2360) . Niestety pond miesiac przed terminem, dlatego pozostaja jeszcze w inkubatorach, Marysia dodatkowo ma problemu z oddychaniem, ale w kolejnych dniach powinna juz zostac odlaczona od respiratora. Katjaa czuje sie juz calkiem dobrze, prosila, zeby serdecznie Was pozdrowic. Jak tylko bedzie w domu z maluchami i jakos to wszystko ogarniemy na pewno napisze cos wiecej.

pozdrawiam, Michał
 
reklama
Do góry