reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAWIADOMIENIA O ROZDWOJENIACH I GRATULACJE :)

reklama
Grtaulacje dla wszystkich rozdwojonych lipcówek. Wiolcia co z tobą - zaglądam tu po paru dniach nie zaglądania a ty jeszcze nie rozdwojona??? Zapatrzyłaś się we mnie czy co????
 
To teraz ja będę donosicielem :)
Wczoraj nie miałam netu ale dzis jak tylko włączyli to podaję info:
[b]16 lipca o 23.12 Iwona-arch urodziła Brianka!!!!!!!!! Waży 3440 g i mierzy 53 cm. [/b]
Iwonka pisze,że synek jest prześliczny i że miała bardzo lekki poród sn z z.zo.Pozdrawia wszystkie ciocie!
 
Gratulacje dla obydwu Iwonek :)

Widzisz Hania, a ty co? Mame chcesz na szary koniec zostawic? wyłazic mi ito juz !!! ;)
 
reklama



Z OKAZJI NARODZIN MALEŃSTWA SKŁADAM CI SERDECZNE GRATULACJE DZIELNA MAMUSIU !!!!

WRACAJ SZYBCIUTKO DO FORMY I DO NAS ,CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ !!!


CAŁUSKI OD CIOTKI WIOLI Z RODZINĄ I JEDNYM UPARCIUCHEM
 
Do góry