reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAWIADOMIENIA O ROZDWOJENIACH I GRATULACJE :)

OlaPio

Lipcówka'06 mama Olisia
Dołączył(a)
2 Styczeń 2006
Postów
6 168
Miasto
Płock/Legionowo
Zakładam wątek, żebyśmy tutaj mogły zgłaszać,kiedy ,gdzie i jak urodziłyśmy :) Ja wtedy będę wszystkie iformacje wrzucać na LIPCOWE DZIDZIUSIE. Doczekałyśmy się już pierwszego licowego dzieciątka,które uroodziło się w maju.
Dorisko,ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Zaraz pędzę robic listę urodzonych dzieci lipcowych! Ewan jako pierwsza urodziła już Damianka więc do roboty ciotka ;) juz się zaczęło rozdwajanie!
No to mamy już dwoje dzieci z lipcowej listy!
 
tutaj tez, co mi tam ;D

Ewan kochanie SERDECZNE GRATULACJE dla Ciebie meza i duuzo zdrowka dla maluszka:)

a jeszcze niedawno brzuszek pokazywala ::)
 
No naprawdę Ewan zaskoczyłaś nas niesamowicie :)

OGROMNIASTE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



 
reklama
O matko jedyna nie było mnie od środy i tak czytam zaległości a tu taka niespodzianka :o

Ewan słonko ogromne gratulacje dla Was RODZICÓW i buziaki dla DAMIANKA

Ale superrrrr !!!!!!!

 
Do góry