reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAWIADOMIENIA O ROZDWOJENIACH I GRATULACJE :)

Wczoraj bylam w takim stresie a tu Wiola mi o tej nowinie doniosla!!! Ale super ze trojaczki od Katji juz sa po tej stronie!!! Zycze wam Katju by dzieciaczki szybko nabraly sil a szczegolnie Marysia i bys mogla miec juz twoje skarby w domku!!! Usciski tez dla malej Agatki by nie czula sie zagubiona w tym wiekszym juz gronie!!!
Serdecznie gratuluje i sciskam mocno!!!
 
reklama
dziekujemy za gratulacje, wydrukuje i zaniose zonci:)na pewno bedzie jej milo i sie ucieszy. a Agacia to juz zagubiona, mamy nie ma, tata wychodzi, dobrze, ze chociaz mamy chetnych do pomocy, bo inaczej to nie wiem jak dalbym rade.

pozdrowienia:)
 
POTRÓJNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Katjaa życzę Ci szybkiego powrotu do domciu z maluszkami.



 
Witajcie kochane. Tu lipcówka 05!! Widzę że się zaczęło na dobre!!!!
Pragbę pogratulować nowym mamusiom!!!!!


GRATULACJE!!!!!
 
bardzo dziękuję kochane za życzonka, bardzo!!!!!!!!!!!!!!

Katju-potrójne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!
 
nio to ja najepierw Gratuluje Evan :) wszystkiego najlpeszego.. by mały Damianek.. by był caly czas zdrowiutki.. :):-*

i oczywiscie dla mamy trojaczkow.. :* by dzieciaczki.. szybko wrocily do domciu.. i byly zdrowe.. :)

pozdrawiam :)
 
Katjaa gratuluję Wam ogroimnie potrójnego szczęscia:) I życzę dużo sił i wytwałośći :)

Ewan Tobie juz gratulowałam ale jeszcze raz... GRATULUJĘ cudownego syneczka:)
 
reklama
Do góry