reklama

Zawiercie

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez misianka, 2 Luty 2009.

1. misianka

misianka Fanka BB :)

Witam drogie mamy i poszukuję mam z Zawiercia czy znajdują się jakieś na tym forum jak tak odzywajcie się i nie chować się po kontach:-):-):-):-)

2. Mama Boo

Mama Boo Mama Zinella i Whitmona

Wszystkie się chowają na " Mamuśkach ze Śląska!".
    Zapraszam !

3. reklama
  4. *Kasia*

*Kasia* Mama Kubusia 07.09.2007r.

Misianka witaj :-D ja jestem z Zawiercia :tak: chętnie przyłącze się do pogawędek :-D

5. dorotasochacka

dorotasochacka Zaangażowana w BB

huraaaaaaaaaaaaaaaaaa:) wkoncu ktos blisko mnie:):) ja wprawdzie z Wlodowic ale to tylko 10 km od z-cia:)
    pozdrawiam goraco:)

6. Karola-fab

Karola-fab Początkująca w BB

Heja!
    Jak tam mamy w Zawierciu? Gdzie spacerujecie najczęsciej z maluchami? moja ma niecałe 10 miesięcy , jeszcze nie chodzi ale brakuje mi pomysłów gdzie mozna z nią chodzic po Zawierciu na spacery. (mieszkam na Żabkach)

7. Nikita84

Nikita84 Mamusia Kubusia

Ja też z Zawiercia. Na spacery z maluchami chodzę po parkach, nic innego nie ma.
    To moja pierwsza ciąża, czy możecie mi powiedzieć jak to jest z rodzeniem u nas w szpitalu? I do których lekarzy chodzicie?

8. Karola-fab

Karola-fab Początkująca w BB

Hejo Nikita! witam na forum
    Ale jako to mowisz ze z dzieciakami spacerujesz do parku ale to Twoja pierwsza ciąża? opiekujeszsie jakimis maluchami?

co do porodu w Z-ciu to nie pomogę Ci bo ja w K-cach na Raciborskiej rodziłam, jakos wystraszyły mnie opowiesci nt. tutejszego szpitala i oddz. położniczego :-)
    A do szkoły rodzenia planujesz isc? tam wiecej sie o tym szpitalu dowiesz ale to masz czas jeszcze :-)

Pozdrawiam ciepło

9. E-lona

E-lona Fanka BB :)

Hej!
    Ja jestem z okolic Z-cia.
    Pozdrawiam

10. reklama
  11. Nikita84

Nikita84 Mamusia Kubusia

Tak, opiekowałam się jako niania (teraz już w czasie przeszłym) i siostrzeńcami, sporo dzieci w rodzinie:-) Idę rodzić tutaj, nie będę jak się zacznie poród przepychać się do innych miast przez zawierciańskie korki. Na wszelki wypadek chodzę prywatnie do ordynatora, to dobry lekarz. Do szkoły rodzenia może pójdę ze względu na męża, mnie przecież nikt rodzić nie nauczy, takie mam zdanie.

12. DomiK

DomiK Fanka BB :)

Witam wszystkie mamuśki, mam nadzieję, że znajdą się jakieś z okolic Zawiercia?

Poleć forum