reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiercie

reklama
Witajcie:)

Co u Was słychać? Może by się tak na jaką kawkę zgadać i spacerek? W centrum w cukierni zrobili kącik dla dzieci:-)

U nas troszke mniej wesoło niż bym chciała, Kubuś ma opóźnienie w rozwoju, podejrzewam szczepionkę priorix którą dostał w 12 miesiącu, to trzecia dawka odra-świnka-rózyczka. Kolejnej szczepionki błonica-tężec-krztusiec już nie zgodziłam się mu podać. Mam skierowanie od neurologa na badania w Centrum Zdrowia Dziecka, terminu nie dostałam jeszcze. Tymczasem robimy rehabilitację ruchową, naświetlanie polem elektromagnetycznym (Viofor) i spotkania z psychologiem. Logopeda w lipcu dopiero. Ech, te terminy przygnębiają...
Za to już po 2 wizytach widzę poprawę, wygląda na to że Kubuś wyjdzie z tego zupełnie bez szwanku, całe szczęście!
 
Ostatnia edycja:
Nikita przykro mi. Tak to ze szczepionkami właśnie bywa, a słyszałam, że ta odra-świnka-różyczka najgorsza. Mam nadzieję, że szybko Kubuś wróci do zdrowia.
 
Cześc dziewczyny:) Niedawno przeprowadziłam się do Zawiercia i jestem na etapie poznawania miasta:) Narazie jak była pogoda spacerowaliśmy po parku na przeciwko przychodni:) Macie jeszcze jakieś fajne miejsca nadające się na spacery z maluszkiem?? Pozdrawiam:)
 
zaglądam powiedzieć dzień dobry :-) dopiero teraz odkryłam że istnieje na bb podforum naszego miasta :sorry2: widzę, że ruch tu nie największy ale kto wie, moze coś się ruszy? Pogodę miejmy nadzieję mamy coraz lepsza więc jakby jakaś mama miała ochotę na wspólny spacer, to podsuwam kandydaturę swoją i mojej rozbrykanej dwu i pół latki :-)

witam E-lonkę :*
 
reklama
Do góry