reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zawroty głowy po porodzie

Kinga1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2020
Postów
492
Witajcie! Miesiąc temu urodziłam swoje trzecie dziecko przez CC. Już 2 dni po porodzie zaczęły mi się zdarzać momenty, że nagle pojawiają się lekkie zawroty głowy i takie uczucie, że robi mi się trochę słabo lub mdło. Myślałam, że to osłabienie po operacji albo po znieczuleniu w kręgosłup. Ale nadal to trwa, raz więcej, raz mniej. Najczęściej zdarza się to podczas karmienia piersią. Czytałam gdzieś, że wyrzut oksytocyny może coś takiego powodować. Spotkała się któraś z Was z tym? Czy to może być kwestia hormonów w połogu? Ciśnienie mam dość niskie (choć tak od zawsze mam) i puls po ciąży też spadł. Może to? Mam też problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Może ten kręgosłup? Do lekarza się pewnie wybiorę, ale może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Będę wdzięczna!
 
reklama
Mam zawroty głowy związane wg mnie z bólami reumatycznymi kolan.
Poród 7 msc temu naturalny pierwszy.
Wiem, że reumatyzm to żadna jednostka chorobowa, ale po prostu bolą. Dochodzą do tego właśnie zawroty głowy i uczucie słabości.
Mam też niskie ciśnienie, po nocy ok 90/60. Jednak u mnie puls jest za wysoki ok 90
Jeśli jesteś dopiero miesiąc po porodzie, możesz jeszcze nie zauważać wszystkich dolegliwości, bo bóle podłogowe mogą ci je przesłaniać. Mi trochę zajęło dojście do tego, że coś jest nie tak.
 
Witajcie! Miesiąc temu urodziłam swoje trzecie dziecko przez CC. Już 2 dni po porodzie zaczęły mi się zdarzać momenty, że nagle pojawiają się lekkie zawroty głowy i takie uczucie, że robi mi się trochę słabo lub mdło. Myślałam, że to osłabienie po operacji albo po znieczuleniu w kręgosłup. Ale nadal to trwa, raz więcej, raz mniej. Najczęściej zdarza się to podczas karmienia piersią. Czytałam gdzieś, że wyrzut oksytocyny może coś takiego powodować. Spotkała się któraś z Was z tym? Czy to może być kwestia hormonów w połogu? Ciśnienie mam dość niskie (choć tak od zawsze mam) i puls po ciąży też spadł. Może to? Mam też problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Może ten kręgosłup? Do lekarza się pewnie wybiorę, ale może któraś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Będę wdzięczna!
Ja mialam podobnie po drugiej cesarce. Pilam duzo wody aby uzupelnic plyn rdzeniowy ale nie pomagalo. W odciknu szyjnym kregoslupa mam dyskopatie dwoch kregow. U mnie wybadano w koncu tezyczke. Na zawroty neurolog przepisala mi Vestibo i pomoglo. Sprobuj suplementowac wapn magnez i potas no i obowiazkowo internista i dokladnie opisac objawy. No i u mnie prawdopodobnie dyski gdzies uciskaja na nerwy badz tetnice karkowe bo szyjne sa w porzadku. Takze Twoja przypadlosc rowniez moze byc zwiazana z karkiem skoro masz z nim cos nie tak.
 
Do góry