reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zawsze AKTUALNA LISTA LIPCOWYCH MAMUŚ :) BEZ KOMENTARZY

Dziewczyny bede sie starac uzupelnic i uaktualnic liste.Wskazowki w watku" zgloszenia do listy.. " I ogromna prosba
Nie piszcie juz nic w tym watku Blagam wszystkie sprawy dotyczace listy zalatwiamy na watku zgloszeniowym ,zeby nie bylo balaganu

 
reklama
Ja już urodziłam. Śliczną córeczkę, w 32 tygodniu ciąży. Igusia ważyła 1990 gram i miała 43 cm. Jest silna i już jest dobrze.Kosztowało mnie to dużo nerwów, wypłakałm się chyba za wszystkie czasy, ale już mi lepiej. W sobotę będzie już w domku. Proszę to zaznaczyć na liście. Powodzenia dziewczyny!!
 
Rany dziewczyny !!!!!ja juz nie wiem jak mam prosic zeby nie pisac na tym watku ::) Nawet wielkie czerwone litery do was nie przemawiaja to ja juz nie wiem co moge zrobic ??? probowalam nawet watek zamknac ale to tez nic nie dalo wiec ponownie .Mimo wszystko gratuluje zdrowej coreczki i synka niespodzianki ;)
BLAGAM!!!
 
Umnie prosze o zmiane nie bedzie córki tylko trzeci syn a imię niestety wacham sie miedzy Michałkiem a kubusiem
 
Witajcie,

Chciałam dołączyć do lipcowych przyszłych mamuś - mam termin na 7 lipca i już siędzę i czekam jak na szpilkach na swoją dzidziunię (jak sądzę na córeczkę Zuzię ale czasami bywają niespodzianki :laugh: )
pozdrawiam mamy :)

 
reklama
jz witaj serdecznie i napisz proszę na wątku "zgłoszenia do listy..." tutaj jest tylko aktualna lista  :) i Aneczka bardzo prosiła jak widac wyżej żeby tu nic nie pisać  ;) ( ja wcale tu nie piszę :laugh: ) juz stąd uciekam  ;D
 
Do góry