reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zawsze AKTUALNA LISTA LIPCOWYCH MAMUŚ :) BEZ KOMENTARZY

reklama
Dziewczyny dzisiaj ostatni dzien mam normalny dostep do netu i bb.Teraz bede sie pojawiac moze raz w tygodniu :( bede sie starala nadrabiac zaleglosci w liscie lipcoweczek ale bardzo prosze o wszelkie zmiany i nowe wpisy w watku "Zgloszenia do listy lipcowych mamus" bo nie bede w stanie przejrzec wszystkiego.Stale bywalczynie bardzo prosze o odsylanie ewentualnych niezorientowanych do tamtego watku ;)
Pozdrawiam Ania z Wiciem :-*
 
Witam Was Dziewczyny!
znam juz płeć swojego dziecka...będzie to dziewczynka o imieniu Emilka.
Aneczko może wpiszesz to koło mojej daty porodu?
Pozdrawiam wszystkie mamuśki;)
 
Witaj andziu! Ja nie wiem jak sie do tego zabrac by cie dopisac ale dziewczyny na pewno to zrobia! Fajnie ze jestes z nami tym bardziej ze z tego co widze jestes pierwsza mamusia ktora ma termin na 17 lipca!
Poza tym gratuluje coreczki!!!
 
a dziekuje za gratulacjie ja sie ciesze bo to bedzie moja długo oczekiwana córeczka bo mam juz dwóch synów jeden ma 2,5 roku a drugi 11 miesiecy wiec córcia to jest dlamnie wiekie szczescie :laugh:
 
reklama
Do góry