reklama

Zawsze interesowałam sie...

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez anja_a, 3 Sierpień 2011.

1. anja_a

anja_a Początkująca w BB

Zawsze interesowałam się kosmetykami. Już jako dziecko malowałam swoje lalki, później robiłam makijaże swoim koleżankom, siostrze, mamie - wszystkim, których akurat miałam pod ręką. Uwielbiałam to. Zanim zaszłam w ciążę pracowałam w małym saloniku kosmetycznym. Musiałam niestety z pracy zrezygnować i już prawie 4 lata nie miałam styczności z zawodem. Trochę długo... a tu wchodzą jakieś nowości - zarówno kosmetyczne jak i techniczne. Nie chcę być samolubna, kocham moje dziecko i chcę poświęcać mu jak najwięcej czasu, ale chciałabym też wrócić do pracy. Póki co myślałam o tym żeby się trochę podszkolić i iść na jakieś studia. Póki co, takie I stopnia. I chociaż nie jestem już najmłodsza, to wydaje mi się, że mogłabym spróbować. Kosmetologia od zawsze mnie pociągała, wcześniej nie miałam na to kasy, ale teraz przeczytałam o jednej szkole ( niepaństwowej), w której można starać się o stypendium, a co więcej jak się człowiek postara i zapisze np do samorządu czy zespołu, to może za czesne płacić nawet 15-30% mniej. Zależy mi na tym, bo jest to coś, co naprawdę zawsze lubiłam, z drugiej strony boję się, że nie będzie mnie tak często przy mojej Majce jak teraz...

2. reklama

Poleć forum