reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zazdrosc o starania o dziecko

Luxuorius

Moderatorka
Dołączył(a)
21 Listopad 2014
Postów
55 133
Miasto
Wągrowiec
Juz raz sie Was kiedys radzilam odnosnie zachowania szwagierki i znow to zrobie...ona jest bardo zazdrosna o moje starania o bobo, nie kryje radosci gdy ja dostaje @ i wscieka sie, gdy @ mi sie spoznia...bylam juz w ciazy, ktora stracilam, ona wtedy nawet nie kryla zlosci i zazdrosci, gdy poronilam to dobrego slowa nie powiedziala...ona ma juz corke, jej facet kolejnego dziecka nie chce...czy ja mam cierpiec przez jej fanaberie? rozmowa nic nie daje:(
 
reklama
Pytanie zasadnicze- czy szwagierka musi wiedziec o wszystkich twoich intymnych sprawach? Kiedy dostajesz @, kiedy ci się spóźnia...?
Zwyczajnie "odetnij " ją od tych informacji , nie masz obowiązku "spowiadania się" przed nią. Im mniej wie o Twoim życiu, tym lepiej. Nie rozmawiaj, skoro to nic nie daje. Bądź tajemniecza ;-).Dlaczego to Ty masz cierpieć? Twoje dziecko, Twoja sprawa- nie szwagierki. Po co w ogóle z nią poruszać takie tematy, skoro działa to na nią w taki sposób?
 
Zgadzam się z dziewczynami. Twoja szwagierka jest zawistna. Może nawet Cię nie lubi i Ci zazdrości. Olej ją a informacje dostępne dla niej ogranicz do minimum.
 
Ale znowu jak jej nic nie mówię to snuje domysły i afery robi, że tajemnicza jestem, że przecież będziemy rodzina i ona by chciała wiedzieć. Bo sama mi się zwierza. Ale wkurza mnie to, że chce obdzierac mnie z prywatności :-/ chyba naprawdę przestanę jej się zwierzac.
 
Może spróbuj jej powiedzieć, że zrobiliście sobie przerwę w staraniach to nie będzie tak dociekliwa, albo powiedz jej że jak już wam się uda czego Ci bardzo życzę, że wtedy na pewno ją poinformujesz bo nie chcesz żeby za każdym razem tak bardzo przeżywała Twój @
 
No ja jej mówiłam już kiedyś, a co to Cb obchodzi czy dostałam @ i afery były. Potem dla świętego spokoju mówiłam. Ale teraz to naprawdę nic jej mówić nie będę.
 
Trochę tego nie rozumiem. Jeśli ja bym się zwierzała komuś z tak prywatnych spraw, to musiałaby to być zaufana osoba - przyjaciel, siostra. Czy ona jest Twoim przyjacielem? Jeśli tak, to chyba najwyższy czas zastanowić się nad istotą "przyjaźni". Jeśli nie, to po co się jej zwierzać? Jeśli wypytuje o takie rzeczy, to znaczy, że z nią jest coś nie tak i należy jej powiedzieć, żeby zajęła się swoimi sprawami :)
 
To jednak siostra mojego faceta i od zawsze walczę by nasze relacje były fajne. Po prostu chce byśmy się lubiły, ale to nie wychodzi :-/
 
reklama
Niestety nie da się zadowolić wszystkich na świecie. Jak to ktoś kiedyś powiedział: "nie jesteś zupą pomidorową, żeby Cię wszyscy lubili" :) A co Twój facet na zachowanie swojej siostry?
 
Do góry