reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zazdrosc o starania o dziecko

reklama
Skoro wiesz że jest zawistna i cieszy się z waszych niepowodzeń to odsuń ją od tego tematu !! Proste..jak może Ci jazdy robić o to że nie mówisz jej o swojej @ ?dziwne to..dobrze dziewczyny Ci napisały powiedz jej że odpuszczacie starania jak będzie to będzie i na pewno dowie się pierwsza:)
To jest obdzieranie Cię z prywatności i intymności a Ty świadomie jej na to pozwalasz...o o tym kiedy się przytulacie też jej mówisz?
 
Po co zatruwać sobie życie takimi osobami? Po prostu zerwij z nią kontakt, bez przesady. Jeśli starasz się o dziecko to ważne jest też Twoje zdrowie psychiczne. W takim razie nie możesz pozwolić na to, żeby wpływały na Ciebie takie osoby jak Twoja szwagierka. Powoli, krok za krokiem i otaczając się dobrymi ludźmi zwiększasz swoje szanse i co najważniejsze, sama będziesz czuła się lepiej.
 
Skodzia ja nie jestem gowniara, mam 31 lat, także daruj sobie...trochę nie na miejscu Twój komentarz :-/ Napisałam tu po radę a nie po ocenę. Kilka razy się odcinalam od niej to wojny były, bo teściowa mi zarzucała, że konfliktowa jestem, że jak mogę szwagierce drzwi nie otworzyć. Z nią były większe problemy. I te starania to ją wkurzaja, bo sama raczej drugiego nie będzie mieć.
 
Ostatnia edycja:
Natasza nie no co Ty ja jej o seksie nie mówię kiedy i co było. Goodmother wiesz ja mam przyjaciółkę daleko i może szukam wsparcia w szwagierce. Tylko szkoda, że ona tak do tego podchodzi.
 
Poradzilam zebys odcinala sie od toksycznych ludzi ;-)
A jak juz nie mozesz to ograniczaj kontakty do minimum.
Nie rozumiem oburzenia.
 
Luxouris na pewno Skodzia nie chciala Ci dokuczyc ani oceniac. Nie obraź się ale ja czytając Twoje wypowiedzi rowniez odnosilam wrazenie ze jestes młodą osobką.

Znasz takie przysłowie " Nie szukaj przyjaciół - bo to Cie unieszczęśliwi, niech będzie ich mało ale niech będą prawdziwi"

I sorry ale moim zdaniem tu niby nie chcesz jej mówić, tu jej mówisz..boisz sie ich opinii , że uznają Cie za konfliktową.. kobieto nie dawaj sobie wejść na głowę. Dobrze Ci radzę, bo po ślubie będzie jeszcze gorzej.

Trzeba krótko "nie Twoja sprawa sorry" .

Przeraszam ale czytając to wszystko myślę ze jak sie nie postawisz to nadal tak się bedzie to ciągnelo a Ty żyjąc w stresie i myslac co bedzie to w te ciaze nie zajdziesz choc bardzo Ci życzę byś doczekała się dzidzi.
 
Odcięłam ją od tego tematu. Niestety jest gorzej. Dopytuje się, czy testy owu robiłam, jakie były, itp. Męczy mnie to, nic jej nie mówię. Jest obrażona, no trudno. Mam dość tej kobiety i całej rodziny faceta :-/
 
reklama
Luxurius, jak dla mnie jest roznica miedzy zachowywaniem dobrych relacji, a pozwalaniem sobie wlazic na glowe :) Zastanawia mnie dlaczego jej zdanie jest dla Ciebie az tak wazne? Zgadzam sie z pozostalymi dziewczynami - wszystkim nie da sie nadskoczyc. Nawet Jezusowi sie nie udalo! ;)
Teraz wtraca sie w Twoje cykle menstruacyjne, a za chwile bedzie Cie pouczac jak wychowywac dzieci itd. Im szybciej to utniesz tym lepiej.
 
Do góry