reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zazdrosc w ciazy

Dołączył(a)
5 Lipiec 2018
Postów
1
Nie wiem co sie ze mna dzieje. Mam wspaniala corke i teraz jestem w drugiej ciazy i... zazdroszcze ciazy innym! Jak sie dowiaduje ze ktos tez spodziewa sie dziecka to szlag mnie trafia! Rozumiem ze to jest glupie, ale nie moge nad soba panowac. Ostatnio dowiedzialam sie ze dwie moje kolezanki tez sa w ciazy i jestem wsciekla, nie mam ochoty nawet z nimi rozmawiac, a jak juz musze to jestem niemila. Nie wiem co mi jest...
 
reklama
Tzn chciałabyś zajść znowu chociaż już jesteś w ciąży tak...? Czy po prostu nie chcesz żeby inne kobiety też w niej były? Powiem Ci że to dziwne ale czasem też tak się czuję, bo moje 2 szwagierki też mają termin mniej więcej w tym samym czasie co ja;) Ale mi się chce śmiać z tego, bo to chyba chodzi o to że człowiek chciałby być w centrum uwagi czy coś, ze względu na swój stan, a tu się okazuje że jest więcej takich w kolejce hehe:) Myślę że w ciąży różne dziwne myśli chodzą po głowie, hormony działają i człowiek nie wie co dokładnie czuje. Ja się tym nie przejmuję, staram się skupić na swojej radości i cieszyć się też z ich szczęścia, bo to znaczy że moje dziecko będzie miało kiedyś towarzystwo do zabaw:)
 
Spoko, mi tez hormony daja popalić! I tez chciałabym wierzyć ze moja ciąża jest jedyna, wyjątkowa i niepowtarzalna. Normalka!
 
Ja zaszłam w ciążę i byliśmy przeszczęśliwi. Powiedziałam rodzicom itd każdy taki szczęśliwy ...aż tu nagle dowiaduje się w tym samym dniu że bratowa też spodziewa się dziecka... Mi też było z tym ciężko, gdyż chciałam aby wszyscy cieszyli się naszym dzieciaczkiem :) byłam również zniesmaczona jak ty, ale to chyba faktycznie burza hormonów. Szybko mi minęło a teraz nasze dzieci mają pół roczku i różnica wieku wynosi 4 dni
 
Do góry