reklama

Zazdrość

Temat na forum 'Wychowanie' rozpoczęty przez adddaaa, 26 Wrzesień 2010.

1. adddaaa

adddaaa Lipcowa mama 09

Witam.
    Mam problem z 14,5 miesiecznym synem, który jest strasznie o mnie zazdrosny wlasciwie nikt nie może podejść do mnie, mąż nie może dać mi buziaka czy przytulic, bo jak synek to zobaczy wpada w jakas rozpacz potrafi nawet z nerów i to robi wlasciwie od niedawna może nie mocno ale uderza głową o podłoge... niewiem jak mam go tego oduczyc a muszę szybko bo w lutym pojawi się druga dzidzia, dodam,że ja wlasciwie wieksc czasu jestem sama z synkiem mąz pracuje od rana wraca ok 17, takze jest z malym jakies 3h dziennie bo o 20 syn idzie spac. W weekendy czeso go nie ma bo studiuje... nawet jak jestesmy w gosciach i maly fajnie się bawi co jakis czas pokazuje ze chce na rece musi się na chwilkę przytulic i leci bawic się dalej.
    Bardzo się tym martwię jak to bedzie gdy pojawi się drugie dziecko, co z karmieniem piersią nie potrafuę sobie tego wyobrazic ....pomocy.

2. eowyna

eowyna Zaciekawiona BB

Wydaje mi się, że powinniście jak najwięcej czasu spedzać razem - we trójkę... Mały musi zobaczyć, że ojciec to nie zagrożenie :) No i Ty musisz troszkę dystansu stwozyć miedzy sobą a dzieckiem. Nie będę ukrywac, ze to na pewno nie bedzie latwe :)

3. reklama
  4. karafunia

karafunia Zaciekawiona BB

Spędzanie wspólnie czasu to chyba najlepsza recepta. Maluszek będzie wtedy wiedział, że kiedy mąż Cię przytuli to oznacza, że kocha Cię tak samo mocno jak dzieciaczka.

Poleć forum