reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zazdrość

adddaaa

Lipcowa mama 09
Dołączył(a)
11 Luty 2009
Postów
1 294
Miasto
Zabrze
Witam.
Mam problem z 14,5 miesiecznym synem, który jest strasznie o mnie zazdrosny wlasciwie nikt nie może podejść do mnie, mąż nie może dać mi buziaka czy przytulic, bo jak synek to zobaczy wpada w jakas rozpacz potrafi nawet z nerów i to robi wlasciwie od niedawna może nie mocno ale uderza głową o podłoge... niewiem jak mam go tego oduczyc a muszę szybko bo w lutym pojawi się druga dzidzia, dodam,że ja wlasciwie wieksc czasu jestem sama z synkiem mąz pracuje od rana wraca ok 17, takze jest z malym jakies 3h dziennie bo o 20 syn idzie spac. W weekendy czeso go nie ma bo studiuje... nawet jak jestesmy w gosciach i maly fajnie się bawi co jakis czas pokazuje ze chce na rece musi się na chwilkę przytulic i leci bawic się dalej.
Bardzo się tym martwię jak to bedzie gdy pojawi się drugie dziecko, co z karmieniem piersią nie potrafuę sobie tego wyobrazic ....pomocy.
 
reklama
Wydaje mi się, że powinniście jak najwięcej czasu spedzać razem - we trójkę... Mały musi zobaczyć, że ojciec to nie zagrożenie :) No i Ty musisz troszkę dystansu stwozyć miedzy sobą a dzieckiem. Nie będę ukrywac, ze to na pewno nie bedzie latwe :)
 
Spędzanie wspólnie czasu to chyba najlepsza recepta. Maluszek będzie wtedy wiedział, że kiedy mąż Cię przytuli to oznacza, że kocha Cię tak samo mocno jak dzieciaczka.
 
Do góry