reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zazdrosne rodzenstwo-porady

reklama
nie wiem ile twój synek ma ale najbardziej bezboleśnie jest chyba w ten sposób, że dajesz dziecku łyżeczkę dwie nowego pokarmu i potem pierś stopniowo zwiększając pokarm do momentu gdy będzie najedzony i sam nie będzie domagał się piersi, albo dajesz np. 30 ml mleka lub kaszy a potem pierś zwiększając porcje
 
jeśli dobrze czytam masz córkę i dwóch synów jeden ok roku i drugi trzy dni i chcesz którego syna odzwyczajać od piersi
 
a wprowadziłaś stałe posiłki mnie więcej o regularnych porach jak często go karmisz po posiłku czy przed i kiedy w dzień, wieczór czy na noc i czy pije butelką? jeśli ma stałe posiłki i godziny jedzenia dawaj mu np. wodę, rozcieńczony np. kubuś lub herbatę staraj się unikać w miarę możliwości dosładzania po karmieniu
 
Po piersi wieczornej jak jeszcze chce jeść to daje mu nie cały słoik gerbera bo się boje że mi odda ten słoik i na noc sama pierś
 
reklama
próbowałaś dać mu na noc mleko albo kasze z butelki najpierw trochę na spróbunek albo do popicia herbatkę i jak by wypił dopiero pierś i jakby zadziałało dałabyś mu następnym razem więcej po kilku dniach sam powinien zrezygnować
dlaczego wracasz do pracy jak masz kilkudniowe niemowie?
 
Do góry