reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zazdrosne rodzenstwo-porady

reklama
nie nie wróciła jak miałam ją odstawić po roku zaczęła więcej budzić się w nocy na jedzenia przez zęby więc doszłam do wniosku, że poczekam aż wyjdą i poczekałam najpierw przestała sama ssać w nocy, a teraz przed snem coraz rzadziej chce ssać i po prostu sama rezygnuje tylko, że u mnie dostaje kaszę miedzy 18 a 19 a spać chodzi koło 21 i poza piersią przed snem nic nie dostaje do śniadania bo nie chce a wstaje z reguły między 7.30-8.00
 
Mam problem mój synek nie chce się bawić ze swoją siostrą. jak jestem Przy nich to jest ok ale jak wyjdę to mały płacze nie wiem jak to rozwiązać?
 
reklama
Do góry