reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"zbawienna" moc TV

reklama
a ja mimo wszystko dalej jestem zaciekłym wrogiem telewizji do ukończenia pierwszego roku życia :no: Piotrus wygina się jak głupi żeby tylko cos zobaczyc więc generalnie oglądam tv tylko wieczorami jak on śpi :tak: najgorzej jest u dziadków bo tam nie moge tego wyegzekwować :-(
 
ja dziś dzięki bajkom z mini mini umyłam wszystkie okna a córcia siedziała i oglądała grzecznie czasem dyskutowała z telewizorem, dopiero sobie o mnie przypomniała jak przyszłam do pokoju bo pora karmienia była
 
sprobuj wlaczyc radio, albo jakas plyte z muzyka dla dzieci, czy moze nawet jakas ksiazke na CD (bedzie imitowalo ludzka rozmowe) jesli lubi sluchac powinno sie Karolince spodobac, a Ty znajdziesz swoje pol godzinki:)
 
nie wiem :-D u nas ostatnio nawet odglosy niepotrzebne, Sönke wpatruje sie w sufit i piszczy z radosci, Max slucha z wielkim zainteresowaniem tych okropnych dzwiekow.Ciesze sie,ze chlopaki maja siebie:):tak:
 
to jest fajne u bliźniaków - że maja towarzystwo :-D:-D
a tak a propo to koleżanka mojej koleżanki urodziła 17 kwietnia swoje pierwsze dziecko a teraz znowu jest w ciąży - i ma bliźnaki !!! :-D:-D:-D
 
barszczyk- ale jajca! to się chyba zdziwiła?!a w rodzinie miał już ktoś u koleżanki "podwójne szczęście"?
 
Gal - tego to nie wiem :sorry2:ja sobie nieraz żartuję bo mój mąż chce dwójkę a ja trójkę dzieci więc mu "grożę", że za drugim razem będą bliźniaki i po mojemu będzie !!!!:-D:-D:-D
 
ja dziś dzięki bajkom z mini mini umyłam wszystkie okna a córcia siedziała i oglądała grzecznie czasem dyskutowała z telewizorem, dopiero sobie o mnie przypomniała jak przyszłam do pokoju bo pora karmienia była


Jak mam coś pilnego do zrobienia to tak właśnie robię:zawstydzona/y:.
 
reklama
to jest fajne u bliźniaków - że maja towarzystwo :-D:-D
a tak a propo to koleżanka mojej koleżanki urodziła 17 kwietnia swoje pierwsze dziecko a teraz znowu jest w ciąży - i ma bliźnaki !!! :-D:-D:-D

a mi oprocz chlopakow marzy sie jeszcze coreczka:tak:Mezowi z reszta tez:tak: Ale biorac pod uwage, jakie mialam problemy z zajsciem w ciaze, skonczy sie tylko na marzeniach:no::no:
 
Do góry