reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"zbawienna" moc TV

Marianka dziś w tv zobaczyła Giertycha..... Bogu dzięki nie wystraszyła sie,lae smiała "do rozpuku".Romek spoko kolo-dzieci się go nie boją :-D
 
reklama
Muszę mojemu też Giertycha pokazać wkońcu taka osobistość:rofl2: A Quinten jest nałogowym podglądaczem telewizora, wystarczy żeby chociaż na chwilę się koło niego znaleźć, a mało szyja mu się nie przekręci tak będzie się oglądał. Za mną tego nie robi:baffled:.
 
Nasza córa też wlepia swoje oczyska w tv, szczególnie jak są wiadomości i ktoś gada albo jak leci muzyka i sama się smieje albo guga, ale również musimy wyłączyć tv jak ją karmimy bo prawie wchodzi w ekran tak się wpatruje:no:
 
absolutnie niepozwalamy !!!
naszemu juniorkowi w tym wieku oglądać TV - jak skończy 2-3 to mooooże wtedy.
Córka do 3 lat nie oglądała TV.
 
Przez to, że synuś zaczął zaglądać na TV przestaliśmy go oglądać, włączamy tylko na jakieś wiadomości i odwracamy go fotelikiem do tyłu albo ja z nim wychodzę do drugiego pokoju. Jak był malutki, to go zawsze karmiłam przy TV,bo to trwało długo i nudziło mi się. Teraz już niestety to nie wchodzi w grę, bo nawet obecność innych osób podczas karmienia go rozprasza i głowa mu chodzi jak zegarek :-)
 
Ja nadl karmię przy TV, ale jak mały się karmi, to w zasadzie niczym innym nie jest zainteresowany, tylko cycem :tak:

Co do teori - no cóż, znam ją, ale jak się chce spać, to jakoś praktyka od teorii mocno odbiega :sorry2:

Mój mały nie lubi polityki ani wiadomości - no i trudno mu się dziwić w zasadzie;-)
 
my jak na razie mamy jeden pokoik wiec cala teoria wali w łeb - pewnie ze staram sie wylaczac telewizor ale jak maz oglada cos wieczorem czy razem ogladamy to wiadomo ze maly spi przy telewizorze - ale sa i dobre tego strony - byle chalas mojego synusia nie budzi i potrafi zasnac nawet jak ktos jest u nas w odwiedzinach ;-)
 
No u nas też własnei czesto gra TV zeby głuchej ciszy nie było i mały mógł sobie robić drzemki w chałasie umiarkowanym :-D Nie chce go przyzwyczaić do tego ze gdy śpi to jest cichutko i wszyscy musza na paluszkach chodzic... Ale oglądać nie pozwalam, ma na to jeszcze czas :tak: Nie chce zeby wyrósł z niego maniak telewizyjny. Jeszcze zdąży sie telewizji w życiu naoglądac... Może i troche przeczulona jestem ale sparzyłam sie przypadkiem kuzyna Piotrusia który teraz mając 5 lat ledwo sie przebudzi rano to bajki woła jeszcze do końca oczu nie otwierajac :eek:
 
reklama
gdy kłade małego na noc karmie go w drugim wyciemnionym i cichym pokoju ( wtedy zazwyczaj córa oglada bajke na dobranoc za sciana).
Ja tak samo robię, dodatkowo kładę małego na naszym łóżku na poduszce, szybko wcina mleczko i mi w momencie zasypia przy cycu. Jak zaśnie to przekładam go do łóżeczka.
 
Do góry