reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zberezne sny

Dołączył(a)
5 Kwiecień 2013
Postów
2
Witajcie,

Na forum jestem nowa, znalazlam je przypadkowo i podczas podczytywania zobaczylam oto ten temat i postanowilam cos napisac.
Otoz od jakiegos czasu miewam sny w zmoim partnerem.Nie bylo by nic dziwnego, gdyby w tych snach nie wspolzyl z inna kobieta. W snie przewaznie jestem obserwatorem stosunku partnera z inna, a nawet czasami mowie co maja robic.Nie ukrywam ze po takim snie budze sie bardzo pobudzona i podniecona.Nawet zastanawialam sie zeby jakos spelnic ta fantazje niestety moj partner nie chce slyszec o wspolzyciu z inna kobieta.
Dziewczyny czy ktoras z was miewa rowniez takie sny-fantazje?Moze macie pomysly co zrobic aby takie sny nie wystepowaly praktycznie co 2dzien?
Pozdrawiam
 
reklama
Witaj :)
Ja mam takie sny od mniej więcej 18 tc, ale te sny nie są z moim facetem..Każdy sen to praktycznie inny facet i Ci mężczyźni przewijają się od 18 tc, kobiety też mi się śnią tylko ja i one..sny są różnorodne.. Sny o seksie z innymi mężczyznami niż mój trochę mnie krępuje kiedy otwieram oczy,a obok mnie leży mój facet, ojciec mojego dziecka..seks z kobietami we śnie totalnie mnie nie krępuje, bo wiele razy rozmawiałam ze swoim facetem na temat tego, że kręci mnie seks z kobietą.Myślę, że niedługo Nam przejdzie :) ja jestem obecnie prawie w 25 tc :). Pozdrawiam :)
 
Erotyka w snach czyli od czego zależy o czym śnimy? Skąd w naszych snach dziwne sytuacje, nieznane postaci? I co to wszystko tak naprawdę dla nas oznacza? Możesz sprawdzić:)
 
Dziewczyny dzieki za kazda odp. chociaz nie do konca chyba wyrazilam to co mam na mysli.Ja chyba chcialabym swoja fantazje przeistoczyc w rzeczywistosc.Tylko moj chlopak nawet nie chce o tym slyszec.A przeciez niby to jest rowniez fantazja wiekszosci facetow.Jestem pewna ze to nie popsulo by stosunkow miedzy mna a moim partnerem.Niewiem jak z nim rozmawiac jak go przekonac.Czy co poprostu zrobic aby przestac o tym fantazjowac bo zaczyna sie robic naprawde uciazliwe.
 
Wydaje mi się, że sama z siebie nie dasz rady nad tym zapanować ;) hormony żyją własnym życiem zwłaszcza podczas ciąży. Trzymam kciuki, abyś przeżyła ten trudny czas dla Ciebie, a Twój facet, żeby zmienił zdanie co do Twoich '' sennych fantazji '' :)
 
fantazje są super, taki nasz drugi świat w świetle księżyca. i fajnie jeśli można je wcielić w czyn. ale jak z każdym eksperymentem w seksie, jeśli jedna ze strona ma opór, to taki eksperyment staje się już gwałtem.. tak, że odpuść chyba sobie i śnij :)
 
mam wątpliwości, miewam sny w których uprawiam stosunek z innym facetem, czy to może oznaczać że mój wybranek to jednak zły wybór? takie podświadome oznaki że to jednak nie jest On?
 
Mnie się nie zdarzyło mieć takich snów, a gdybym je miała, nie analizowałabym je w taki sposób. To tylko sen.
 
reklama
Do góry