reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zberezne sny

reklama
Oj tam, we śnie możemy robić różne głupie rzeczy. Ważne, żeby się to nie przekradało do rzeczywistości :p Fantazje erotyczne są fajne :-)
 
Według teorii Zygmunta Freuda sny są odzwierciedleniem najskrytszych marzeń , szczególnie tych niespełnionych na jawie.
Często nasze sny nas samych zaskakują, bo nie do końca je rozumiemy.
 
No to masz problem. Ja kiedyś powiedziałam swojemu, że chciałabym to zrobić z dwoma facetami i jest to moją fatnazją, to do dzisiaj mi to wypomina z wyrzutem.
 
Freuda był kłamcą, dużą część wyników po prostu zmyślił

http://www.tonieprzejdzie.pl/2012/12/21/zygmunt-oszust-freud-psychoanaliza-obnazona/

Lepiej więc nawet żartobliwie nie powoływać się na tego zboka. Ale opowiadajcie dalej:-), marul Twój sen genialny i co przyjechał autobus?
 
Jacek i Jagoda - eee tam, Freud zasłynął z tego, więc logiczne jest, że będziemy się na niego powoływać pisząc o snach, zbereźnych zwłaszcza. W XXI wieku wszystkich twórców teorii psychologicznych i filozoficznych można w ten sposób obalać, a artykuł, który przytoczyłaś wlecze się, jak flaki z olejem... Także powoływanie się na Freuda jest jak najbardziej zasadne, moim zdaniem, bo bardziej znanego "gościa od seksu" to chyba nie ma... Chyba, że Doktor Szczyt :D
 
Jacek i Jagoda - eee tam, Freud zasłynął z tego, więc logiczne jest, że będziemy się na niego powoływać pisząc o snach, zbereźnych zwłaszcza. W XXI wieku wszystkich twórców teorii psychologicznych i filozoficznych można w ten sposób obalać, a artykuł, który przytoczyłaś wlecze się, jak flaki z olejem... Także powoływanie się na Freuda jest jak najbardziej zasadne, moim zdaniem, bo bardziej znanego "gościa od seksu" to chyba nie ma... Chyba, że Doktor Szczyt :D
Lew Starowicz i Wisłocka są wystarczająco znani. A jeśli jakiś psycholog, psychoterapeuta i pokrewny tylko opiera się w swojej pracy na teoriach Freuda, to jest niedouczony, bo od tamtego czasu wymyślono wiele innych, mądrych i skutecznych rzeczy, które dalekie były od twierdzeń tego pana.

A co do realizacji fantazji, to zawsze powinny być za zgodą obu stron, a i nie zawsze realizacja prowadzi do dobrych rzeczy, bo po chwilowym zaspokojeniu przychodzi niepokój, że jednak żałuje się tego, co się stało. Całkiem normalne i zdrowe są sny erotyczne u kobiet, szczególnie w 2 trymestrze, kiedy wzrasta najczęściej zapotrzebowanie na seks, a kobieta pełna jest buzujących w niej hormonów.
 
reklama
Do góry