reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbieramy pamiątki :)

sylvanas

Mamusia Kajtusia :)
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2010
Postów
760
Miasto
Wrocław
Myślałyście o tym żeby np robić zdjęcie co miesiac brzuszka w tej samej pozycji zeby pozniej moc porównać jak sie powiększał i w ogole?
Chcialabym stworzyć taki album i dołanczac tam różne rzeczy w stylu własnie te zdjęcia, również zdjecia płodu z usg itd

Jeszcze jedno pytanko:
Da sie jakos "zachowac" test ciążowy nie wiem jakos zalaminowac albo cos?

Piszcie o waszych pomysłach :-)
 
reklama
ooo to super dzieki za info... wlasnie kolezanka mi mowila ze jej znikly kreski po jakims czasie. Ale skoro sie utrzymuja to fajnie :)
 
ja swoj test z wczesniejszych wyrzucilam. teraz na razie lezy jak jakis talizman ale razcej chyba nie bede go zachowywac kto wie. mam na pamiatke bransoletk dzieciaczkow ze szpitala.
 
My będziemy fotografować brzuszek:)
Zdjęcia usg to jasne że sobie zachowam:)
Testy też jeszcze gdzieś leżą w łazience ale nie myślałam ich zachowywać
Piszę też coś w rodzaju dziennika. Tak spontanicznie zaczęłam, jak byłam mała pisałam pamiętnik i teraz jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to poczułam potrzebę zapisania tego wszystkiego co przeżywam. Może kiedyś moje Dziecko na to natrafi i zobaczy jaką mi radość sprawiło ;)
 
Ja mam testy właśnie, zdjątko z pierwszego usg i zrobiłam sobie ostatnio zdjęcie brzuszka, by móc porównać w jakim tempie się powiększa:-)
 
reklama
ja jeszcze myślałam żeby się mierzyć w pasie co miesiąc i mieć porównanie jak brzuszek rośnie :) Test zostawiam na pamiatke, dwie kreski dalej na nie sa (2 dni już )
 
Do góry