reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbieramy pamiątki :)

Moja mama zachowała dla mnie tylko obrączkę ze szpitala ale pamiętam jak ja zobaczyłam po raz pierwszy to zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, więc nasze wspomnienia spisane, sfotografowane, czy też nagrane na pewno będą pamiątką dla naszych pociech :-)
Drogie przyszłe mamuśki-uwieczniajcie więc wszystko-nam samym będzie miło do nich wracać :happy:
 
reklama
mi na pierwszym tescie zniknęła jedna kreska a drugi zżółkł ale jeszce go trzymam. Też robię sobię co miesiąc fotki brzucha:)
 
Ja kupilam sliczny album w ktorym mozna wklejac i pisac. zapisuje tam co nieco, mam juz tam zdiecie testu, i bede wklejac fotki brzuszka i fotki z USG i troche opisywac jak sie czuje, co czuje i takie tam....mysle ze to bedzi fajna pamiatka :)
 
odnośnie pamiątek to ja pisze dziennik, każdego dnie choc kilka zdań... moje samopoczucie, myśli itp. w pierwszej ciązy też tak robiłam i czasem lubie wrócić to tamtych dni...
 
Ja chcę kupić album i powklejam tam fotki z usg, brzuszka i powpisuje najważniejsze informacje:-) Do pisania pamiętnika się nie nadaję:-p
 
Do góry