reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbiórka dla Kachchy

Dziewczyny powiedzcie mi o jaką butle tlenową chodzi?! Tak się składa, że mam w domu INHALATOR TLENOWY PODRĘCZNY i nie wiem czy to to samo. Nie jest on w prawdzie mój, ale mogę porozmawiać z właścicielem, o wypożyczeniu czy ewentualnie kupnie po lepszej cenie.
 
reklama
dziewczyny normalnie nie wierze, ja też rycze!!! Rozniosłam wiadomość a fb po sowich znajomcyh, boze jak dobrze wiedzieć że istnieją tacy ludzie co potrafia pomagać! Normalnie dzięki bo i ja mam lepszy humor, KACHHA słyszysz, BĘDZIE DOBRZE!!!!:-):-):-)
 
kachha, Ty tu odpowiadaj na pytania, bo się pewnie będą co jakiś czas pojawiały :tak:.
Ja FB nie mam, ale zaraz M zmolestuję, żeby u siebie wkleił czy cokolwiek się z tym robi na FB, bo ja tego ustrojstwa nie ogarniam jako antyfejsbukowicz :-D.
 
:* :* :* to wszystko dzięki Wam dziewczyny! nie jestem w stanie powiedzieć... ani wyrazić... jak bardzo jestem wdzięczna! tak wiele osób pyta o nr konta że nie jesteście chyba sobie w stanie tego wyobrazić :) jestem prze szczęśliwa!! jak będą pytania to piszcie to będę odpisywałam Wam tutaj! :*
 
mamy 1310,40 zł bo właśnie zaksięgowałam kolejną wpłatę :) i mamy kolejny cel jak się uzbiera na pulsoksymetr i butle bo Kasia właśnie mi powiedziała, że nawet za transport medyczny z niej szpital zdziera a w najbliższym czasie ma 5 :/
 
reklama
to był strzał w 10 z tym fb :D super. Strasznie się cieszę. Wielu moich znajomych zdeklarowało pomoc. Nawet męża namówiłam. On nigdy nie udziela się w tego typu akcjach ale jak pokazałam zdjęcie małego Patryczka to serducho mu zmiękło. Takiego obrotu sprawy chyba nikt się nie spodziewał!!
BRAWO MILIONKA :*
 
Do góry