reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbiórka dla Kachchy

reklama
KAsia tak sie ciesze że tyle ludzi wam pomaga :) Patryk będzie miał to na co zasługuje każde dziecko- bezpieczeństwo...
Co do pulsoksymetru ja nie mam pojęcia o takim sprzęcie, pytalaś mamy na wcześniakach? One na pewno sie znają.

Ja kasę przeleję dzisiaj więc na poniedziałek będzie, trąbie wśród znajomych na FB, udostępniam wydarzenie co 2 godziny, będzie jeszcze większa pomoc, na pewno! Rodzine też męczę, a co, na papierochy wydają to niech i tu dadzą.

A napisz jeszcze czy do tego pulsoksymetru i butli jest potrzebny jakiś dodatkowy sprzęt? Czy to samo działa bez innych ustrojstw?
A jak przeczytałam że musisz płacić za transport to aż mną zatrzęsło, co za kraj, do pijanych meneli co chwilę karetki przyjeżdzają a od ciebie będą kasę ciągnąc! Słów brak :no::wściekła/y:
 
no z tym transportem to masakryczna kicha :no: ja kurcze też nie wiem czy sprzęt ok, może zadzwonić do szpitala/hospicjum dopytać się czy takie parametry są wystarczające, Kasia jak już kupować, to najlepszy dla waszych potrzeb :tak::tak:
 
w obie strony 120km mam gratis za reszte trzeba płacić... około 300zł wyjazd.... i oczywiście trzeba sie uwijać szybko w przychodni...
pulsoksymetr ten co wybrałam i on działa sam, koncentrator mam, a butla zależy, jak sie kupi samą butle to jeszcze reduktor do niej... ale tego nie bede potrafiła sama zakupić....
 
Ja pierdykam, chory kraj:no:, a ile masz takich wyjazdów po 300 zł i kiedy to się może skończyć? Rozumiem, że on w tej karetce jest do czegoś podpięty?
 
reklama
aha, czyli masz płacić za to że mieszkasz tam a nie gdzie indziej. Kurna ja sie zastanawiam czasem czemu jescze stąd nie uciekłam...
Kasia, kupuj co najlepsze póki jest pomoc taka duża, potem też na pewno będą ci pomagać ludzie ale już mniej, więc korzystaj.
A tak z ciekawości wiadomo ile Patryk będzie jeszcze potrzebował tej butli? Bo z teco co czytalam twój wątek na wcześniakach kiedyś to chyba dlaej ma spore te tleny
 
Do góry