reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbiórka dla Kachchy

reklama
Dziewczyny, do kiedy można wpłacać pieniążki? Chciałabym pomóc choć troszkę, a w przyszłym tygodniu powinnam dostać pieniążki z ZUS. Mam nadzieję, że to nie będzie za późno...
 
Post Kasi z akcji na fb:
I pulsoksymetr dostarczony :) działa i jest super! :) Wszystko dzięki Wam!! Dziękujemy !!
Przy spaniu pierwsza próba odłączenia tlenu i jakieś 10 minut się udało bez większego spadku saturacji :) Im więcej takich prób tym szybciej wyzdrowieje mój Syn! :*
 
[h=5]Hej! :* Przepraszam, że wczoraj tak mało pisałam ,ale byłam strasznie zmęczona i jakiś ciężki dzień miałam.
Wiadomości z dnia wczorajszego :) Wpłynęły kolejne pieniążki :)
Żona Swojego Męża od Ciebie 50zł również, a poza tym: 30zł, 10zł, 100zł, 20zł, 10zł. Razem mamy 3475,48zł :) ! Jesteście wspaniali :*[/h]
 
nio pulsoksymetr zakupiony :)
działa i jest extra! :)
[h=5]pulsoksymetr dostarczony :) działa i jest super! :) Wszystko dzięki Wam!! Dziękujemy !!
Przy spaniu pierwsza próba odłączenia tlenu i jakieś 10 minut się udało bez większego spadku saturacji :)[/h]
DZISIAJ:
[h=5]Kolejny dzień i kolejni ludzie mnie zadziwiają :) Wpłynęły pieniążki kolejne: 20zł, 30zł, 20zł ,20zł, 15zł ,150zł, 20zł Razem mamy 3745,48zł :) Kochani jesteście :*[/h]
 
reklama
Do góry