reklama

zbita piszczel (( po upadku ze schodow ((

Temat na forum 'Porady - rozwój i zdrowie dzieci' rozpoczęty przez pchelka10.05, 3 Kwiecień 2012.

1. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

witam moje dziecko 2 letnie ma teraz etap "skakania"

wchodzac do kuchni mamy 2 schodki w kafelkach i niestety coreczka 2 dni temu tak skoczyla ze chyba zbila sobie nozke :-(

na poczatku był płacz ale szybko przeszedł

uderzyła dosyc mocno

zauwazylam na drug dzien (po obserawcji coreczki ) ze coreczka na piszcezli pod kolankiem ma dosc duzego siniaka a do tego "guza " (tak jak na czole robi sie guz po uderzeniu ) do tego jest dosc duzy , wypukły i twardy

coreczke to nie boli jak dotykam

chciałam jechac z mała do pediatry ale maz stwierdził ze panikuje i to jest zwykły siniak i zbite i nic pozatym

coreczka ma to od niedzieli

prosze o rade bo martwie sie ze cos moze z "koscia nie tak "

ale dziecko chodzi i biega normalnie

dziekuje i pozdrawiam

2. reklama
  3. Karolina Isio-Kurpińska

Karolina Isio-Kurpińska Expert J&J. Porady

Jeżeli upadła na kafelki i zbiła sobie piszczel, to też raczej skłaniałabym się ku "zwykłemu siniakowi", szczególnie jeśli chodzi normalnie i nie wydaje się jej to nowe coś przeszkadzać... ale jeśli się Pani niepokoi, na pewno warto pokazać pediatrze. Może poczekać jeszcze jeden dzień i pójść w piątek? Na pewno nie jest to nic pilnego, a być może guz zacznie się już wchłaniać... Muszę przyznać, żę jestem dość przyzwyczajona do tego typu "wykwitów",ale głównie na czołach :-) Wyglądają imponująco, ale nie trzeba się nimi przejmować...
    Pozdrawiam świątecznie!

Poleć forum