reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zbliża sie czas porodu...

ja mam termin na 5 sierpnia ale tak jak natalia21 chcialabym juz w lipcu.po pierwsze juz jestem tym czekaniem troszke zmeczona bo nie lubie czekac a po drugie to byloby mi bardziej na rake.we wrzesniu bede musiala sie zjawic na uniwersytecie wiec mialaby teraz wiecej czasu zeby pozalatwiac z dokumentami malego bo moge miec pozniej problemy zeby go zabrac do polski biorac pod uwage fakt ze maly bedzie mial obywatelstwo po tacie:sorry2:
 
reklama
Claudi , byc moze wiesz o tym , ale gdybys nie wiedziala to twoj bobo moze miec dwa obywatelstwa, u nas tak wlasnie bedzie, portugalskie i polskie, latwiej o wszystko.
 
tak ja o tym wiem ale zeby dostal polskie to musze przyjechac z nim do polski i wpisac go do akt w urzedzie stanu cywilnego.i problem w tym ze chyba bede musiala przyjechac z mezem do polski bo podobno austiacy nie chca wpisywac dziecka do polskiego paszportu-tak miala przynajmniej moja znajoma,a po drugie tez moze byc problem bo ja jeszcze nie zmienialam paszportu i mam na stare nazwisko.musze sie wszystkiego dowiedziec.
 
jak czytam na wątku ogólnym, że każda prawie już coś przeczuwa, że tu rozwarcie, tutaj coś... a ja nic. no pewnie to i dobrze, bo termin dopiero na 26.08.
 
Antylopka masz jeszcze czas na przeczucia.na razei malenstwo niech zostanie bezpieczne u ciebie w brzuszku
 
moje przeczucia niestety co do ciąży bywają mylne...
chyba męża zapytam, czy nie wie kiedy będę rodzić:confused:
w końcu skoro wiedział, że jestem w ciązy zanim zrobiłam test, od samego początku mówił, że będzie dziewczynka...:oo:
25.08 moja chrześniaczka ma roczek a ja chciałabym na nim być :cool:
 
jesli masz dobrze wyznaczony termin to masz szanse byc na urodzinach bo z tego co wiem to dziewczynki lubia sie wczesniej rodzic.sama jestem dobrym przykladem bo mamy miala termin na 18 grudnia a ja juz sie zjawilam 8 grudnia.nie martw sie na pewno bedziesz na tych urodzinkach:-D a moze juz raczej bedziecie:-)
 
Ja tez chcialabym juz zrzucic ten "slodki ciezar" :tak:
szczegolnie a taki dzien jak dzis,upal,skwar nieilosierny,pot leje mi sie po plecach i inne atrakcje:baffled:
Niby z pierwszego usg wyszedl mi termin na 4 wresien ale jakos bardziej "czuje" termin z OM czyli 28 sierpien :)
 
Hej
ja juz jestem strasznie zniecierpliwiona, tymbardziej ze od dwoch dni mam taki bol w dole przy chodzeniu(nie wiem czy to macica jeszcze rosnie czy spojenie), wiec najczesciej leze albo siedze:-(i troche to denerwujace...ale pocieszam sie ze jeszcze troche i sie "posypie":-)
pozdrawiam
 
reklama
antylopka poszukuje Cie na ogolnym bo nie ejstem pewna czy moja prywatna wiadomosc dotarla.zerknij prosze i daj znac gdzie moge Cie znalezc.ps.dzieki serdeczne za propozycje wspolnego jedzonka tak sobie mysle ze moze jeszcze jakies dziewczyny by sie dolaczyly gdyby sie znalazly jakies z poznania.fajnie byloby spotakac sie i poznac.pozdrawiam
 
Do góry