reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbliżający się poród

s.magdalena339

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
77
Dziewczyny jestem w 36tc.
2 tygodnie temu opadł mi brzuch, na wizycie lekarz powiedział że główka już bardzo nisko. Od jakiegoś tygodnia czuję ucisk w kroczu i ogólne pobolewanie od pasa w dół. Co kilka dni pojawiają się skurcze. Teraz od kilku dni mam wzmożony apetyt, mogłabym jeść cały czas ;) Zalewam się wodą żeby nie jeść tyle ;) Sporo wydzieliny z pochwy (gęsta, kremowa) organizm też od jakiegoś tygodnia dwóch się oczyszcza (wypróżnianie conajmniej 2 razy dziennie). Do tej pory w większości dni miałam problemy ze snem, spałam max 4h w nocy, ale od 3 nocy sypiam bardzo dobrze. Szybko zasypiam, śpię do rana, nawet jak wstanę do łazienki to i tak zasnę. W dzień muszę się powstrzymywać żeby nie spać ;) i wczoraj wieczorem zaczął mi twardnieć brzuch co jakiś czas. Pojawiły się też lekkie bóle podbrzusza. Nie są to raczej skurcze bo pojawiają się dość często, przypomina raczej lekkie kłucie w różnych miejscach w podbrzuszu. Nie są mocno bolesne, są po prostu odczuwalne. No i właściwie nic mnie nie dziwi bo to już niedługo, tylko zastanawiają mnie właśnie te kłucia w brzuchu
 
reklama
Moja położna mówiła "Jak przestaniesz odpowiadać na pytania ...to już się zaczęło " I dokładnie tak było :) Pamiętaj by zawsze poinformowac lekarza jeśli coś cie martwi
 
Organizm przygotowyje sie do porodu. Typowe objawy. A klucia skonsultuj z lekarzem i bedzie wszystko jasne. Szybkiego i bezproblemowego rozwiazania zycze. :)
 
tak się zastanawiam czy to nie jajniki, bo to w tym miejscu jest kłucie, raz z jednej raz z drugiej, chociaż częściej z prawej i trwa max 3 sekundy
 
Do góry