reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbliżający się poród

aga1919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2016
Postów
50
Wróciłam od lekarza, stwierdził że łożysko się nie zestarzało i nie jest w stanie określić kiedy nastąpi poród.
Czop śluzowy mi odszedł całkowicie, tak też stwierdził lekarz.
Jestem obecnie w 39 tygodniu ciąży.
Jak to było u Was z tym łożyskiem?
I jak długo czekałyście na poród?
 
reklama
Ja urodzilam w 41 tygodniu. W 40 miałam badanie ze "coś tam" jest miękkie (mieszkam za granicą to było badanie gin dwoma palcami tu nie robi się usg pod koniec ciazy) i ze poród będzie w ciągu dwóch dni :) haha urodzilam po tygodniu :) juz myślą że się nie doczekam 10 dni po terminie eh... :) ale za to poród był lekki skurcze regularne 5 godzin i parcia 40 min :) nawet nie musiałam brać znieczulenia
 
Ja w 38 tydz 6 dzień obudziłam się rano jakby nigdy nic... podczas przygotowania śniadania złapał mnie pierwszy skurcz który nie ustalam na nogach... koleje w odstępach 10-20 min leżałam w wannie do 14 tylko tyle wytrzymałam z bólu w domu na 16 dotarłam do szpitala 5 cm rozwarcia a o 22.10 urodził śliczna córeczkę...
Pamiętam wszystko jak dziś chodź mała ma ponad 14 miesięcy i jest dla mnie największym szczęściem jakie mnie w życiu spotkało...
 
Ja obecnie 40t i 3d i... cisza. W 38 tc był lekki falstart z wodami ale w szpitalu przeszło zupełnie. Jutro idziemy zrobić ktg i zobaczyć czy rozwarcie, które wówczas wynosiło szalone 1,5 cm się powiększyło.
 
Ja obecnie 40t i 3d i... cisza. W 38 tc był lekki falstart z wodami ale w szpitalu przeszło zupełnie. Jutro idziemy zrobić ktg i zobaczyć czy rozwarcie, które wówczas wynosiło szalone 1,5 cm się powiększyło.

Jak z wodami?!? Wody Ci odeszły czy co?!
 
Zaczęły wyciekać. Zatrzymano mnie w szpitalu. Skończyło się obserwacją bo po trzech dniach mokrych wkładek się wszystko zatrzymało. Wychodząc w wypisie już miałam, że sucho i rozwarcie na (szalone) 1,5 cm. A teraz zaciskam nogi żeby dotrwać już do stycznia :)
 
reklama
Nie, nie ma. Czop jest na miejscu. Jestem zamknięta jak puszka śledzi na święta... nadal. Wyniki mam ideolo wszelakie. Nie wszystko musi od razu oznaczać tragedię i armagedon. Co nie znaczy, że należy cokolwiek bagatelizować oczywiście.
 
Do góry