reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zbyt dobre samopoczucie i panika z tym związana...

Rozwiązania
0
Kochane kobietki. Mam problem. A może wcale go nie mam tylko panikuję niepotrzebnie. Mieszkam w UK a tu niestety inaczej się podchodzi do ciąży i raczej mi tu nie pomogą a do polskiego lekarza nie mam dostępu. Otóż, jestem w 8 tyg upragnionej ciąży. Od samego początku nie miałam prawie żadnych objawów. Ot, trochę zmęczona, ale nie senna, napięcie w podbrzuszu, minimalnie nabrzmiałe i niebolesne piersi, zachcianki praktycznie żadne, jedynie w 5tyg a potem nic. 29 sierpnia pierwszy i jedyny raz wystąpiły nudności i raz wymiotowałam. Przypadło to na ostatni dzień przed długim weekendem (Summer Bank Holiday), potem miałam trzy dni wolnego a następny tydzień w pracy trwał cztery dni z racji wolnego poniedziałku. I po tym krótkim tygodniu zauważyłam, że ustąpiły te słabe objawy ciąży, które miałam wcześniej. Jak ręką odjął. Właściwie to z każdym dniem czuję się lepiej. W zasadzie teraz czuję się lepiej niż przed ciążą. Dzisiaj mogłabym góry przenosić. Oczywiście ja jestem „stara panikara” i nie wiem czy się cieszyć, że jestem farciarą i po prostu potrzebowałam chwili odpoczynku, czy też dzieje się coś złego. Jak już mówiłam tu w UK inaczej się do tego podchodzi i nie chcieli mi nawet zbadać krwi tylko powiedzieli, że skoro nie krwawię i nic mnie nie boli to mam się uspokoić i czekać na wizytę lekarską (2tyg). Powinnam się martwić?

reklama
U

użytkownik 191

Gość
Nie martw sie :). Mam koleżankę, ktora tez nie miała żadnych objawów. Czuła sie wręcz fantystycznie. Dziś jest w 20tyg.

Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Ja w trakcie ciąży miałam mieszanki - albo czułam się fatalnie albo fantastycznie. Zmiana była mniej więcej co dwa tygodnie.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Miałam dokładnie tak samo, jak Ty, z tą różnicą, że mdłości ani wymiotów nie doświadczyłam ani razu, w żadnej z obu ciąż. Nie panikuj, po co nerwy Tobie i dziecku.

Loli05

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Tez mieszkam w Uk i znam ten bol.mozesz poszukac prywatnego "ultrasound" i za odplata sonograf zrobi usg.mozesz byc szczesciara i nie miec objawow sa i takie ciaze,u mnie niestety ze spadkiem objawow rowanlo sie obnizenie progresteronu

Ania0306

Rozwiązania
5
Ja na początku miałam tyko objawy do 8 tygodnia i potem też poprawa samopoczucia i ustąpienie objawów. Objawy już nie wróciły do końca

Fado123

Rozwiązania
3
Nic się nie martw, ja też nie miałam praktycznie żadnych objawów , i właśnie zaczynam 38 tc ,ciesz się ,tylko nie szalej ,wiadomo nie przeciążaj się ,uważaj na siebie i będzie dobrze :)

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Możesz iść do swojego szpitala na tzw early pregnancy unit i tam ci zrobią usg. Pewnie będziesz musiała poczekać ale usg wykonają.

reklama

Suprise87

Rozwiązania
0
Mi koło 10 tc nagle, jak ręką odjął, ustapily wszelkie objawy ciąży... Bylam pewna, że już po wszystkim, nastawiałam się na najgorsze...
Syn ma aktualnie prawie 4 tygodnie ;)
Każda ciąża jest inna. Ciężko się porównywać do innych.

Jagna8

Rozwiązania
0
Taka panika czy wszystko ok jak nic się nie dzieje to może jednak dowód że jednak się coś dzieje i hormony dają o sobie znać :) 8 tydzień to dopiero początek, nie martw się na zaś, widzisz z powyższych wpisów że nie zawsze dziewczyny mają nudności. Wszystkiego dobrego na najbliższe miesiące :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Ewela1990 Zbyt szybki wyplyw pokarmu. Noworodek 2
W test negatywny przez zbyt rozwodniony mocz? Ciąża, poród, połóg 7
R Zbyt duży przyrost wagi Noworodek 13
A Zbyt wysokie beta-hcg Potrzebuję porady 11
Mamalipcowa Obrzęk płodu,omphalocoele,zbyt wolny wzrost dziecka... Ciąża, poród, połóg 19
Wiktoria_W Czy Beta hcg zbyt wolno przyrasta? Potrzebuję porady 13
M Zbyt późno wykryta cukrzyca w ciąży. Jestem załamana Potrzebuję porady 8
C Zbyt mały brzuszek w 30 tc. Potrzebuję porady 5
M Zbyt wysoka bhcg? Potrzebuję porady 9
Wiktorka88 O Zbyt spokojny noworodek Niemowlaki 10
Junoa Zbyt szybki wzrost hcg? Ciąża, poród, połóg 6
A Zbyt wolna akcja serca dzidziusia 21 tc Potrzebuję porady 22
J Zbyt mały brzuch początek 8 miesiąca ciąży BB położna radzi mamom 13
adzwojcik Obie półkule mózgowe zajmują zbyt mało miejsca (są za małe?)/ Krótkie sploty naczyniowe mózgu Potrzebuję porady 5
D Określenie wieku ciąży Potrzebuję porady 13
Saniii120 Zbyt mocny ból pleców! Potrzebuję porady 3
PerseaNigra Moje dziecko śpi zbyt krótko BB psycholog dziecięcy radzi mamom 3
A Ciaza zbyt maly zarodek Potrzebuję porady 10
A Zbyt wczesny test? Potrzebuję porady 24
happymum20 Zbyt mały zarodek Staramy się 5
Serduszko1 Zbyt szybki wzrost u 4-latka i konsekwencje z tym związane :( Przedszkolaki 7
E Zbyt mocno opalony.... Przedszkolaki 0
M Czy moje dziecko nie rozwija się zbyt wolno? Niemowlaki 10
Katkax Zbyt częsta kupa u niemowlaka. Niemowlaki 7
I Beta HCG - czy przyrost bety HCG nie jest zbyt powolny? Porady położnej 2
K Zbyt wysokie żelazo, ale za niska feerytyna?!?! Porady - rozwój i zdrowie dzieci 0
A zbyt małe dziecko Ciąża, poród, połóg 7
Agunia1985 Macica zbyt duża do wieku ciąży. Porady położnej 1
M Zbyt szybki wzrost dziecka Ciąża, poród, połóg 9
M Zbyt częste oddawanie moczu. Zdrowa mama 11
iwon.m zbyt szybka ciaza Ciąża, poród, połóg 13
M Zbyt mało treściwe mleko? Zdrowe dziecko 7
aniaslu Lekcja VII. Zaplanuj sobie dobre życie Mamy działamy. III Edycja 24
agatella93dw Dobre rady w staraniu o dziecko Staramy się 29
K Jak znaleźć dobre przedszkole? Przedszkolaki 17
E Jakie macie/znacie dobre ręczne laktatory? Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi Żywienie 6
mb89 Wyklute Maluszki czyli z cyklu "Dobre wieści":) Dzieci urodzone w grudniu 2013 381
vinga89 styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :) Archiwum styczeń 2014 148
A Dobre Rady świeżo upieczonych Mamuś Dzieci urodzone w styczniu 2012 20
_Roszpunka_ Dobre rady "pani domu" :-p Dzieci urodzone w maju 2011 31
T Dobre rady zakupowe czyli wszytsko o wyprawce dla maluszka :) ( Bez komentarza) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 14
mitaginka dobre rady...porodowe :) Archiwum mam kwietniowych'11 294
Maruśka sprzedam, zamienię, oddam w dobre ręce Dzieci urodzone w lipcu 2010 50
N Dobre mleko dla alergika Kuchnia alergika 11
mmadzia Dobre żłobki i przedszkola w Kielcach - polecamy Kielce i okolice 61
Paula 13 zabawa dla mamusiek-"dobre oko" Dzieci urodzone w 2002 roku 43
C Dobre i złe wspomnienia z porodówki Ciąża, poród, połóg 73
Inja Dobre przedszkole w Lublinie Przedszkola 13
Izabelka SAME dobre wieści Dzieci urodzone w lipcu 2008 1298
karola-04 Dobre Rady Dzieci urodzone w lutym 2007 17