reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt mały brzuch początek 8 miesiąca ciąży

Dołączył(a)
26 Listopad 2018
Postów
5
Witam, mieszkam w Holandii. Jestem w ciąży 33 tydzień. Ze względu na to ze ciąża przebiega prawidłowo prowadzi mnie położna. Robiłam badania prenatalne w pl - wszystko w porządku. Usg połówkowe w Holandii również bez zarzutów. Na ostatniej wizycie położna stwierdziła ze mój brzuch jest za mały jak na ten tydzień. Dodam ze w obwodzie na wysokości pępka mam 96 cm w obwodzie i dl od klatki piersiowej do spojenia łonowego 35 cm. Wzrost 160 waga przed ciąża 50kg teraz 63kg. Jutro jadę do szpitala na usg ale się boje ze coś jest nie tak ... ;(
 

Załączniki

  • 97AC23AA-41BA-4508-8E3E-196AE947B272.jpeg
    97AC23AA-41BA-4508-8E3E-196AE947B272.jpeg
    75,5 KB · Wyświetleń: 1 092
reklama
Dla mnie mierzenie brzucha to jakaś przestarzała metoda. W ogóle nie wiem, co ma na celu. Chyba tylko nerwy, jak w Twoim przypadku. Ja mam 164 i starowalam z waga 47 kg. Do porodu szłam z 10kg na plusie. Brzuszek miałam malutki. Synek urodził się 3,5 kg i 57 cm. Dwa razy go wazyli i mierzyli, bo myśleli, że to pomyłka i gdzie on się pomiescil. Głowa do góry!!! :)
 
Mam 168cm, przed ciążą bardzo szczupła (biegam), do porodu +8kg, zaczynałam z brzuchem ok 60cm, do porodu miałam coś koło 90cm, córka 53cm 2840 ;)
 
Dzięki dziewczyny za wasze odpowiedzi:)Niestety tu w Holandii nie mam nikogo z doświadczeniem w tej kwestii by się czegoś dowiedzieć. Jutro po badaniu napisze.
 
reklama
Hej jestem już po wizycie. WedługPani doktor wszystko jest w normie. Główka synka jest bardzo nisko , dlatego położna źle oceniła pomiar brzucha centymetrem. Wody płodowe też ok wszystkie parametry w normie, a maleństwo waży 2 kg.
 
Do góry