reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt szybko na objawy ciąży?

dreamaboutlove92

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Maj 2023
Postów
29
Hej dziewczyny! Staram się z mężem 3 miesiąc o dzieciątko. Wiem, wiem… to krótko, ale moja największa wada to bycie niecierpliwą. Nagle- z moich 30 dniowych cykli od kiedy się staramy mam cykle 42 (teraz już 43 dniowe). Nie zliczę ile testów robiłam w tym miesiącu. Nie wiem co się dzieję z moim organizmem. Kochaliśmy się regularnie, co dwa dni. Wg testu owu miałam 24/25.04, wtedy też się kochaliśmy. Od kilku dni mdli mnie, kiedy jadę autem (nawet jako kierowca, co się nie zdarzało), tylko coś zjem i mam zgagę. Nie ciągnie mnie do słodkiego, a w teorii byłabym przed okresem. Ogołem nie mam apetytu. Test z dziś… negatywny. Jestem już umówiona do gin, aby sprawdzić o co chodzi z tymi długimi cyklami. Od dwóch dni mam takie nachodzące bóle w podbrzuszu, dużo słabsze niż na okres. 5 min i dłuższa chwila przerwy i znów 5 min bóli. Nastawiam się, że @ może zadejść, ale może nie…? Jakie były Wasze objawy, zanim test pokazał 2 kreski?

Wysyłam dużo miłości mamusiom i tym, których marzenie jest jeszcze w trakcie realizacji ❤️
 
reklama
Zrobilam test
 

Załączniki

  • DCF1D35C-06F4-4141-9F4B-A36755FBC79C.jpeg
    DCF1D35C-06F4-4141-9F4B-A36755FBC79C.jpeg
    76,3 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry