reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt wysoka beta

Wiem, że to silniejsze od Ciebie, ten obezwładniający lęk, że znowu się nie uda. Bądź dobrej myśli i spróbuj sobie odpuścić. Na ten moment nikt nie jest w stanie powiedzieć, łącznie z lekarzem, jak będzie Twoja ciąża przebiegać. Spróbuj zająć czymś innym myśli, znam to z autopsji,bo też miałam świra pierwsze miesiące czy aby na pewno wszystko jest ok a na samych prenatalnych chlipałam, że będzie z ZD 🙈 nie bój się, będzie to co ma być. Jeżeli się nie uda to znaczy, że coś było nie tak. Jeżeli się uda to będzie tylko lepiej i spokojniej każdego dnia 🍀
 
reklama
Beta może być wyższa bez powodu. Najważniejsze w jaki sposób przyrasta, nie jaką ma wartość. Tak mi mówił ginekolog w 8 TC, w 10 TC okazało się, że są 2 zarodki. Jeżeli serducho bije, nie martw się na zapas, czekaj i obserwujcie z lekarzem. Jeżeli coś by się działo i tak nic nie zdziałasz, a jeżeli wszystko jest OK, to nie potrzebnie panikujesz. Stres nie pomoże. Trzymam kciuki!!
 
Ja miałam betę ponad 45 tysięcy w 5+6, tydzień później wizyta i wszystko idealnie się zgadzało, serduszko biło ❤️ obecnie 24tc🤰
 
Ja miałam jeszcze wyższe i tez panikowalam ,a teraz jestem już w 37 tygodniu zdrowej ciąży
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny. To chciałam usłyszeć, że jest nadzieja na pozytywne rozwiązanie:)
 
Do góry