reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt wysoki poziom beta hcg

reklama
Śledząc Twoja historie, mogę doradzić tylko jedno, przestań już robić bete, bo to tylko dodatkowy stres dla Ciebie, a nie jest on Ci do niczego potrzebny, jeżeli masz wątpliwości to nie wychodź z gabinetu dopóki lekarz ich nie rozwieje. Nie stwarzaj sobie sama stresowych sytuacji, wiem że jesteś po stracie i się obawiasz kolejnej, rozumiem Cię i to bardzo, ale jeżeli możesz ogranicz niepotrzebny stres. Gdyby lekarz stwierdził że cos jest nie tak to na pewno by zalecił Ci badanie bety.
 
Nie strasz dziewczyny. Skoro jest prawidłowy obraz na USG to po co pisać takie rzeczy
Nie doczytałam nic o obrazie USG, stąd pytanie czy robiła...
Przy okazji innych badań zleconych przez ginekolog zrobiłam też betę (wizyta u lekarza dopiero za jakis czas, więc chciałam zobaczyć czy jest przyrost)
A tego sugerowałam się, że USG mogła jeszcze nie mieć, a betę przepisał jej lekarz - razem z innymi badaniami
 
Ja zrobiłam betę w 8 TC, przy okazji progesteronu, który zrobiłam z powodu planien. Wyszła w kosmos. Przeplakalam całą noc bo byłam już po USG, gdzie lekarz znalazł 1 serducho, więc w mojej głowie stworzyła się pewność, że to potworniak (typ nowotworu powstałego z zarodka)
Lekarz mnie dosłownie OPIERDOLIŁ. Powiedział że betę robi się tylko jak na USG coś jest nie tak i bada się przyrost a nie wartość, u nas jest wszystko OK. Po dwóch tygodniach się okazało, że są 2 płody i wtedy ja opierdolilam lekarza, że zbagatelizował betę 🤣

Ale najważniejsza puenta jest taka, że obraz USG jest najważniejszy. Nie przejmuj się @Razdwatrzy123!! Często wyniki bety nie mieszczą się w normach bez żadnego powodu
 
Do góry