reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdesperowana

olka26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Październik 2020
Postów
22
Cześć wszystkim.
Długo mnie tu nie było więc tak w skrócie moja historia. Od 3 lat z mężem staramy się o dziecko. Mąż robił badania nasienia i okazało się, że wszystko jest ok. Więc ja postanowiłam się przebadać . Miałam jakiś czas temu robioną drożność jajowodów. Niestety okazało się, że jeden z jajowód jest nie drożny ☹️ Niby czytałam na ten temat, że z jednym jajowodem drożnym jest możliwość zajścia w ciążę ale ja już chyba powoli tracę nadzieję na to , że się w końcu uda. Od czasu zabiegu to już chyba całkiem straciłam tą nadzieję. Nie wiem czy mam jeszcze w sobie na tyle siły aby dalej walczyć o to ukochane maleństwo aby w końcu się udało ☹️
 
reklama
A nie myślałaś żeby odpuścić ? Często jest tak że psychika nas blokuje i szyszalam o wieku takich przypadkach , w sumie sama jestem też takim przypadkiem
 
A nie myślałaś żeby odpuścić ? Często jest tak że psychika nas blokuje i szyszalam o wieku takich przypadkach , w sumie sama jestem też takim przypadkiem
Co nam psychika blokuje? Odpuścić? I co czekać na cud? Chyba najgorsze co można powiedzieć osobie długo starającej się o dziecko to odpuścić. Nawet nie qiesZ ile ma Ola lat. Może złoża się do 35 rz. Na co ma czekać? Samo dziecko się nie zrobi. Ja uważam ze należy posprawdzać czy z hormonami wszystko Ok itp. Z jednym droznym można zajść w ciaze ale jest to utrudnione. A wie lekarz jaki jest powód ze jeden jest niedrożny?
 
Co nam psychika blokuje? Odpuścić? I co czekać na cud? Chyba najgorsze co można powiedzieć osobie długo starającej się o dziecko to odpuścić. Nawet nie qiesZ ile ma Ola lat. Może złoża się do 35 rz. Na co ma czekać? Samo dziecko się nie zrobi. Ja uważam ze należy posprawdzać czy z hormonami wszystko Ok itp. Z jednym droznym można zajść w ciaze ale jest to utrudnione. A wie lekarz jaki jest powód ze jeden jest niedrożny?
https://www.babyboom.pl/ciaza/przygotowania-do-ciazy/jak-psychika-wplywa-na-plodnosc i proponuje poczytać kilka innych artykułów a skoro od 3 lat stara się z mężem to ma wszystkie badania :)
 
Co nam psychika blokuje? Odpuścić? I co czekać na cud? Chyba najgorsze co można powiedzieć osobie długo starającej się o dziecko to odpuścić. Nawet nie qiesZ ile ma Ola lat. Może złoża się do 35 rz. Na co ma czekać? Samo dziecko się nie zrobi. Ja uważam ze należy posprawdzać czy z hormonami wszystko Ok itp. Z jednym droznym można zajść w ciaze ale jest to utrudnione. A wie lekarz jaki jest powód ze jeden jest niedrożny?
i tutaj nie chodziło żeby nie uprawiać seksu tylko dla dziecka tylko żeby w głowie tego nie planować i nie nastawiać się na samo dziecko i 3 dni przed okresem chodzić i sorawdzac na testach czy jest się w ciąży , ale widzę że pewnych rzeczy nie rozumiesZ .
 
i tutaj nie chodziło żeby nie uprawiać seksu tylko dla dziecka tylko żeby w głowie tego nie planować i nie nastawiać się na samo dziecko i 3 dni przed okresem chodzić i sorawdzac na testach czy jest się w ciąży , ale widzę że pewnych rzeczy nie rozumiesZ .
A ty rozumiesz długie starania? Ile się starasz o dziecko?
 
reklama

Podobne tematy

Do góry