reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Ha-NN-aH, tak mają identyczną fryzurkę, zresztą nie wiem dlaczego, ale ja zawsze je widziałam jako bliźniacze siostry BB majówek :-D

Coś w tym jest
dsc018271.jpg


chociaz pamiętam że Klaudia Iwonki jak była młodsza była podobna z Hanią.
 
reklama
Ha-NN-aH bardziej chodziło mi o podobieństwo emocjonalne, miały podobne pomysły w zbliżonym czasie :-) a codo wyglądu to tak z Iwonki Klaudusią były prawie indetyczne :tak::tak:

wrublik- dziękuję:-):-)
 
hehe
pomysły pomysłami.
Hania zaczeła chłonąć teksty z filmów.
Babcia oglądała W11 i tam tekst: "pieprzone gnoje". Hania podłapała bo pieprzone znaczy śmieszne i zaraz powtórzyła:szok::dry:
 
Hania zaczeła chłonąć teksty z filmów.
Babcia oglądała W11 i tam tekst: "pieprzone gnoje". Hania podłapała bo pieprzone znaczy śmieszne i zaraz powtórzyła:szok::dry:

to nie fajnie, ale chyba normalne, aczkolwiek Amela na tego typu teksty nie reaguje, być może dlatego, że nam czasem też zdarza się przeklnąć, czy też znajomym, ale zauważyliśmy, że jak nie zwracamy na to uwagi to nie jest to dla niej interesujące...
 
reklama
Witam widze ze dawno tu nikt nie zagladal a moze warto odsiwerzyc temat.
Pozdrawiam :-)
943784_4290155067053_1576054950_n.jpg
 

Załączniki

  • 943784_4290155067053_1576054950_n.jpg
    943784_4290155067053_1576054950_n.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 224
Do góry