reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Nie zazdraszczać tylko wpadać do mnie z dzieciakami.:-)
Wczoraj pływałam z Hanią i w końcu sie przekonała do nurkowania. Na poczatku otwierała buzię po wodą i się krztusiła, ale potem załapała. Chwaliła się tacie cały dzień, że mama ją nauczyła:-).
Tak wogóle to dostała na urodziny między innymi rowerek biegowy i hulajnogę to trenujemy codziennie. Hulajnoge załapała od razu, z rowerkiem gorzej bo miała taki trzykołowy to teraz nie może się przestawić, ale z czasem pewnie załapie.
 
reklama
HaNNah zdjęcia fajne, ja chyba muszę zawsze przekładać imprezę od tej pory bo każdego roku w urodzinki nam leje
Tak się wlaśnie kiedyś zastanawialąm dlaczego wy we Wroclawiu wszystkie razem jeszcze się nie spotkałyście.
Jak kiedys w końcu zakończymy nasze plany to może sobie też basen sprawimy :cool2: marzenia na razie mamy rozporowy ale nawet nie wyciagam bo napuscilam przedwczoraj zuzi troche wody do malego i nie nagrzalą sie nic i z kąpania nici.
Może to opiszecie gdzies indziej ale pytanie jak uczycie dzieciaki plywać?
A u nas tez z rowerkiem biegowym idzie średnio jak ma humor to owszem jeździmy ale wiadomo w żólwim tempie, jak nie mam humoru to wkurzam się nie będę jeździć bo nie ma pedałów, ostatnio na topie jest jego naprawa a więc fachowo do góry nogami i tatusiowe klucze w ruch
 
Sylwia
z racji tego że mam głeboki basen, to wyjściem do nauki sa motylki na ramiona lub dmuchana "deseczka". A najcześciej po prostu ja trzymam pod brzuch.
W końcu się nauczy lecz najpierw naucze ją nurkować, żeby w razie czego wiedziała jak się zachowac pod wodą.
 
Zakończenie roku i występy przedszkolne
DSC_1795.jpgDSC_1755.jpgDSC_1777.jpgDSC_1781.jpg
reakcja Olki na śmiechy dzieci w przedszkolu
DSC_1772.jpg
byczenie sie na łóżku
DSC_1823.jpg
 
Hannah! Basieńka słodziuchna! a Hania zapatrzona podejrzewam w tv zrobiła taką poważną minkę, że wygląda o wiele doroślej... cudne córcie!
 
reklama
jak te Wasze dzieciaki się pozmieniały, a Hania to chyba najbardziej, nie poznałabym jej

20120122 (25)_fhdr-1.jpga to nasz kochany Skarbulek
 
Ostatnia edycja:
Do góry